Partits del Dilluns 13, Gener al Diumenge 19, Gener 2020

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

IRREPETIBLES

AUTOESCOLA MAGÍ

P1
Dilluns 13
Gener
4 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

NOUDRET ADVOCATS

FS SANT ELIES

P1
Dilluns 13
Gener
6 - 0
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

REST. CAL PAU XICH

FS AVINYONET

P1
Dilluns 13
Gener
3 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

CELLER MONTPICOLIS

QUITUS VILAMOBIL

P2
Dilluns 13
Gener
1 - 8
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

BIRRABÀSQUET B. CELLEROT

SARROCA BÀSQUET

GAMBA P2
Dilluns 13
Gener
65 - 46
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
2

TIVOLI TEAM

OLD STARS

GAMBA P1
Dilluns 13
Gener
61 - 60
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

ASTON BIRRA FC

FS HTG- EXPRES

P1
Dilluns 13
Gener
3 - 8
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

FS ELS MATATS

LES CABANYES -MUNSTER

P2
Dilluns 13
Gener
1 - 5
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
1

SARROCA BÀSQUET

CHIMO BAYO

GAMBA
Dimarts 14
Gener
54 - 56
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
7

SARROCA BÀSQUET

PANSALUD

GAMBA
Dimecres 15
Gener
79 - 55
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
9

GELIDA AMATEUR

TIVOLI TEAM

GAMBA
Dimecres 15
Gener
57 - 62
V Infantil Femení
LLIGA
8

EEM MONJOS

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 18
Gener
10 - 6
V Infantil Femení
LLIGA
8

AEE DOLORS MALLAFRÈ

EEM VILOBÍ

Dissabte 18
Gener
8 - 8
V Infantil Femení
LLIGA
8

CE HORTONS

Descansa

V Infantil Femení
LLIGA
8

CV COMETA BELLVEI

C.V VILAFRANCA

Dissabte 18
Gener
12 - 4
V Infantil Femení
LLIGA
8

SE ESPORTXTOTHOM

AEE INTER ST. SADURNÍ

Dissabte 18
Gener
8 - 8
V Infantil Femení
LLIGA
8

CV REUS

IES VILAFRANCA

Dissabte 18
Gener
4 - 12
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

EEM VILOBÍ

LA RÀPITA

Dissabte 18
Gener
4 - 12
V Sènior Masculí
SÈNIOR MASCULÍ
3

CLUB VOLEI GELIDA

Descansa

B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

EEM MONJOS "A"

SANT RAMON

Dissabte 18
Gener
12 - 4
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

ESCOLA MONTAGUT

EEM MONJOS "B"

Dissabte 18
Gener
7 - 9
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

EEM MEDIONA

Descansa

V Aleví Femení
LLIGA
8

C.V VILAFRANCA "VERD"

CV SANT ESTEVE

Dissabte 18
Gener
12 - 4
V Aleví Femení
LLIGA
8

LA RÀPITA "MX"

C.V VILAFRANCA "NEGRE"

Dissabte 18
Gener
12 - 4
V Aleví Femení
LLIGA
8

EEM MONJOS "MX"

IGUALADA VC

Dissabte 18
Gener
6 - 10
V Aleví Femení
LLIGA
8

CE HORTONS

Descansa

V Aleví Femení
LLIGA
8

CV REUS "MX"

ESTALELLA

Dissabte 18
Gener
10 - 6
V Aleví Femení
LLIGA
8

EB SANT CUGAT "MX"

EEM VILOBÍ

Dissabte 18
Gener
6 - 10
V Aleví Femení
LLIGA
8

EEM SANT MARTI

EB SANT CUGAT "A"

Dissabte 18
Gener
4 - 12
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

A.B CUNIT

CB LLORENÇ

Dissabte 18
Gener
4 - 12
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

CE XAMBA VILAFRANCA

MONALCO

Dissabte 18
Gener
4 - 12
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

EEM SANT QUINTÍ

Dissabte 18
Gener
6 - 10
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

EEM MEDIONA

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Dissabte 18
Gener
8 - 8
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

MAS I PERERA

Bàsquet La Granada

Dissabte 18
Gener
12 - 4
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

EEM SANT MARTI

ESCOLA MONTAGUT

Dissabte 18
Gener
10 - 6
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

C.B MASQUEFA

Descansa

B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

C.B BELLVEI

Bàsquet Riudebitlles

Dissabte 18
Gener
10 - 6
FS Aleví
LLIGA
8

CRISTOFOR MESTRE

EEM FONT-RUBÍ

Dissabte 18
Gener
8 - 8
FS Aleví
LLIGA
8

BALTA ELIAS

ESTALELLA "BLANC"

Dissabte 18
Gener
4 - 12
FS Aleví
LLIGA
8

MAS I PERERA

ESTALELLA "VERD"

Dissabte 18
Gener
10 - 6
FS Aleví
LLIGA
8

EEM OLÈRDOLA

Descansa

FS Benjamí
BENJ
8

A.E L'ESQUITX "C"

A.E L'ESQUITX "B"

Dissabte 18
Gener
10 - 6
FS Benjamí
BENJ
8

MAS I PERERA

A.E L'ESQUITX "A"

Dissabte 18
Gener
9 - 7
FS Benjamí
BENJ
8

VEDRUNA SANT ELIES

CRISTOFOR MESTRE

Dissabte 18
Gener
10 - 6
FS Benjamí
BENJ
8

ESTALELLA "VERD"

EEM VILOBÍ

Dissabte 18
Gener
8 - 8
FS Benjamí
BENJ
8

ESTALELLA "BLANC"

F.S ORDAL

Dissabte 18
Gener
4 - 12
V Sènior Masculí
SÈNIOR MASCULÍ
3

ESPARTAN "OS"

CV REUS

Dissabte 18
Gener