Partits del Dilluns 16, Mai al Diumenge 22, Mai 2022

Categoria J Equips Camp Dia R/H
B Sènior Masculí
Sarroca
7

MIROS-MAYA

TIVOLI TEAM

P1
Dilluns 16
Mai
20:30
B Sènior Masculí
Sarroca
7

AC TRALLERS

BIRRABÀSQUET

P2
Dilluns 16
Mai
20:30
F Mainada
Mainada
14

CF QUINTINENC "NEGRE"

BASE OLÈRDOLA C.E "A"

Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Dissabte 21
Mai
F Mainada
Mainada
14

CE RIUDEBITLLES "BLANC"

CF QUINTINENC "VERMELL"

Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Dissabte 21
Mai
F Mainada
Mainada
14

CLUB FUTBOL GELIDA "A"

CFB MARC BARTRA

Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Dissabte 21
Mai
F Mainada
Mainada
14

F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA "A"

EF. MONTAGUT & SUBIRATS

Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Dissabte 21
Mai
V Sènior Femení
FASE Grup GB
7

CV REUS "MX B"

IGUALADA VC

Dissabte 21
Mai
V Sènior Femení
FASE Grup GB
7

EEM VILOBÍ

Descansa

F Mainada
Mainada
14

MASQUEFA FC

LA GRANADA CF

Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Dissabte 21
Mai
F Mainada
Mainada
14

SANT SADURNÍ U.E. "BLAU"

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Camp de futbol Els Pins de Moja ( Base Olèrdola)
Dissabte 21
Mai
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B II FASE
13

EB SANT CUGAT

HOSTALETS DE PIEROLA CF

Dissabte 21
Mai
F Aleví
II FASE Grup A
7

AFA SANT JORDI "A"

U.E TANCAT

Dissabte 21
Mai
FS Aleví
ALEVÍ Grup A
5

ESCOLA EL CIM

Descansa

FS Aleví
ALEVÍ Grup A
5

ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ

EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ

Dissabte 21
Mai
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B II FASE
13

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Descansa

F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B II FASE
13

CE RIUDEBITLLES

CLUB FUTBOL GELIDA "B"

Dissabte 21
Mai
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A II FASE
13

CFB MARC BARTRA "B"

CLUB FUTBOL GELIDA "A"

Dissabte 21
Mai
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A II FASE
13

UE SUBIRATS

SANT SADURNÍ U.E.

Dissabte 21
Mai
FS Aleví
ALEVÍ Grup A
5

AFA ESCOLA VOLERANY

MARISTES FS

Dissabte 21
Mai
FS Aleví
ALEVÍ Grup B
5

EEM OLESA DE BONESVALLS

TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR

Dissabte 21
Mai
FS Aleví
ALEVÍ Grup C
5

EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM"

AFA ESCOLA GINESTA

Dissabte 21
Mai
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A II FASE
13

CFB MARC BARTRA "A"

MAS CATARRO, CF.B. "B"

Dissabte 21
Mai
V Sènior Femení
FASE Grup GA
7

AFISIONA -LA TORRE CLARAMUNT

VÒLEI SANT MARTÍ

Dissabte 21
Mai
V Sènior Femení
FASE Grup GA
7

EEM MONJOS "A"

AEE DOLORS MALLAFRÈ

Dissabte 21
Mai
V Sènior Femení
FASE Grup GA
7

CEVOL Torredembarra "MX"

CV REUS "MX"

Dissabte 21
Mai
F Benjamí
LLIGA COMARCAL Grup II FASE GC
5

AFA ESCOLA GINESTA

CE VENDRELL

Dissabte 21
Mai
B Aleví
FASE ALEVÍ Grup A
2

EEM MEDIONA

MAS I PERERA

Dissabte 21
Mai
B Aleví
FASE ALEVÍ Grup B
2

BÀSQUET SANT SADURNÍ

Descansa

V Sènior Femení
FASE Grup GA
7

CE HORTONS

CLUB VOLEIBOL VILAFRANCA

Dissabte 21
Mai
V Sènior Femení
FASE Grup GB
7

CV COMETA BELLVEI "MX"

CV COMETA BELLVEI

Dissabte 21
Mai
V Sènior Femení
FASE Grup GB
7

CV VILANOVA

VOLEI ÁGORA MÀSTER "A"

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GA
9

EB SANT CUGAT "MASCULÍ"

EEM SANT MARTI

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GA
9

IES VILAFRANCA

AMPA INTERMUNICIPAL DEL PENEDES "MASC."

Dissabte 21
Mai
B Aleví
FASE ALEVÍ Grup B
2

UE CAPELLADES

UE SUBIRATS

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GA
9

AEE DOLORS MALLAFRÈ

CE HORTONS

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GA
9

CV VILANOVA "LILA"

EEM MONJOS "MASC"

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GA
9

CV REUS "MASC."

Descansa

V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GB
9

AMPA INTERMUNICIPAL DEL PENEDES "B"

CV VILANOVA "ROSA"

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GB
9

EEM VILOBÍ

CV REUS "A"

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GB
9

AMPA INTERMUNICIPAL DEL PENEDES "A"

CLUB VOLEIBOL VILAFRANCA

Dissabte 21
Mai
V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GB
9

EEM MONJOS "FEM"

Descansa

V Infantil Femení
MASCULÍ-MX/FEMENÍ Grup II FASE GB
9

INSTITUT PERE VIVES VICH "MX"

IES NOU LA GIRADA

Dissabte 21
Mai
F Aleví
II FASE Grup A
7

BASE OLÈRDOLA C.E

MAS CATARRO, CF.B.

Dissabte 21
Mai
F Aleví
II FASE Grup A
7

CE RIUDEBITLLES

AFA SANT JORDI "B"

Dissabte 21
Mai
F Aleví
II FASE Grup B
7

F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA "A"

AFA SANT JORDI "FEMENÍ"

Dissabte 21
Mai
F Aleví
II FASE Grup B
7

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "A"

CF VILANOVA I LA GELTRÚ

Dissabte 21
Mai
F Mainada
Mainada
14

CE RIUDEBITLLES "BLAU"

Descansa

FS Aleví
ALEVÍ Grup B
5

EEM LA RÀPITA

ESTALELLA "BLANC"

Dissabte 21
Mai
FS Aleví
ALEVÍ Grup B
5

BALTA ELIAS

Descansa

FS Aleví
ALEVÍ Grup C
5

DOLORS PIERA

MAS I PERERA

Dissabte 21
Mai