Partits del Dilluns 13, Gener al Diumenge 19, Gener 2020

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

IRREPETIBLES

AUTOESCOLA MAGÍ

P1
Dilluns 13
Gener
4 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

NOUDRET ADVOCATS

FS SANT ELIES

P1
Dilluns 13
Gener
6 - 0
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

REST. CAL PAU XICH

FS AVINYONET

P1
Dilluns 13
Gener
3 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

CELLER MONTPICOLIS

QUITUS VILAMOBIL

P2
Dilluns 13
Gener
1 - 8
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

BIRRABÀSQUET B. CELLEROT

SARROCA BÀSQUET

GAMBA P2
Dilluns 13
Gener
65 - 46
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
2

TIVOLI TEAM

OLD STARS

GAMBA P1
Dilluns 13
Gener
61 - 60
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
10

PABELLON SIKIATRIKO FC

ASSESSORIA CSD

Z.ESPORTIVA
Dilluns 13
Gener
1 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

ASTON BIRRA FC

FS HTG- EXPRES

P1
Dilluns 13
Gener
3 - 8
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
10

FS ELS MATATS

LES CABANYES -MUNSTER

P2
Dilluns 13
Gener
1 - 5
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
1

SARROCA BÀSQUET

CHIMO BAYO

GAMBA
Dimarts 14
Gener
54 - 56
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
10

CAP- RICKY TEAM

MELLADO I ASSOCIATS

Ajo

Descansa

B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
7

SARROCA BÀSQUET

PANSALUD

GAMBA
Dimecres 15
Gener
79 - 55
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
9

GELIDA AMATEUR

TIVOLI TEAM

GAMBA
Dimecres 15
Gener
57 - 62
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
10

UNION TRUJILLO F.C

BANQUETA ESQUERRA

Z.ESPORTIVA
Dimecres 15
Gener
2 - 2
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
10

LOS DESCARTES

GARÇOTS RADIKALS

Z.ESPORTIVA
Dimecres 15
Gener
4 - 0
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
10

PUXINBOL

ATHLETIC GAMBEIT F.C

Z.ESPORTIVA
Dijous 16
Gener
10 - 1
F Mainada
Mainada
4

VEDRUNA SANT ELIES

EEM GELIDA

UE SUBIRATS
UE SUBIRATS
Dissabte 18
Gener
F Mainada
Mainada
4

La Granada, C.F.

ESCOLA MONTAGUT "B"

UE SUBIRATS
UE SUBIRATS
Dissabte 18
Gener
F Mainada
Mainada
4

C.F.Quintinenc

ESCOLA MONTAGUT "A"

UE SUBIRATS
UE SUBIRATS
Dissabte 18
Gener
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

EEM VILOBÍ

LA RÀPITA

Dissabte 18
Gener
F Mainada
Mainada
4

CE RIUDEBITLLES

Masquefa, F.C.

UE SUBIRATS
UE SUBIRATS
Dissabte 18
Gener
V Infantil Femení
LLIGA
8

EEM MONJOS

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 18
Gener
V Infantil Femení
LLIGA
8

AEE DOLORS MALLAFRÈ

EEM VILOBÍ

Dissabte 18
Gener
V Infantil Femení
LLIGA
8

CE HORTONS

Descansa

V Infantil Femení
LLIGA
8

CV COMETA BELLVEI

C.V VILAFRANCA

Dissabte 18
Gener
V Infantil Femení
LLIGA
8

SE ESPORTXTOTHOM

AEE INTER ST. SADURNÍ

Dissabte 18
Gener
V Infantil Femení
LLIGA
8

CV REUS

IES VILAFRANCA

Dissabte 18
Gener
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

EEM MONJOS "A"

SANT RAMON

Dissabte 18
Gener
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

ESCOLA MONTAGUT

EEM MONJOS "B"

Dissabte 18
Gener
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
7

EEM MEDIONA

Descansa

F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

Escola de Futbol Penedés- Espirall

C.F.Quintinenc

Dissabte 18
Gener
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

ESCOLA MONTAGUT "B"

ST. RAMON

Dissabte 18
Gener
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

UE SUBIRATS

Descansa

F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

EB SANT CUGAT

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Dissabte 18
Gener
F Benjamí
LLIGA
8

ST. RAMON

Escola de Futbol Penedés- Espirall

Dissabte 18
Gener
F Benjamí
LLIGA
8

EEM GELIDA

Descansa

F Benjamí
LLIGA
8

F.B TORRELLES "B"

Hortonenc, C.F.

Dissabte 18
Gener
F Benjamí
LLIGA
8

F.B TORRELLES "A"

ESCOLA MONTAGUT

Dissabte 18
Gener
F Benjamí
LLIGA
8

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

EB SANT CUGAT

Dissabte 18
Gener
V Aleví Femení
LLIGA
8

C.V VILAFRANCA "VERD"

CV SANT ESTEVE

Dissabte 18
Gener
V Aleví Femení
LLIGA
8

LA RÀPITA "MX"

C.V VILAFRANCA "NEGRE"

Dissabte 18
Gener
V Aleví Femení
LLIGA
8

EEM MONJOS "MX"

IGUALADA VC

Dissabte 18
Gener
V Aleví Femení
LLIGA
8

CE HORTONS

Descansa

V Aleví Femení
LLIGA
8

CV REUS "MX"

ESTALELLA

Dissabte 18
Gener
V Aleví Femení
LLIGA
8

EB SANT CUGAT "MX"

EEM VILOBÍ

Dissabte 18
Gener
V Aleví Femení
LLIGA
8

EEM SANT MARTI

EB SANT CUGAT "A"

Dissabte 18
Gener
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

A.B CUNIT

CB LLORENÇ

Dissabte 18
Gener
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

CE XAMBA VILAFRANCA

MONALCO

Dissabte 18
Gener
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

EEM SANT QUINTÍ

Dissabte 18
Gener
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
8

EEM MEDIONA

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Dissabte 18
Gener
AjoPartit Ajornat [1]

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de