Partits del Dilluns 23, Març al Diumenge 29, Març 2020

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
19

FS AVINYONET

IRREPETIBLES

P1
Dilluns 23
Març
21:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
19

NOUDRET ADVOCATS

AUTOESCOLA MAGÍ

P1
Dilluns 23
Març
21:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
19

ASTON BIRRA FC

FS ELS MATATS

P1
Dilluns 23
Març
21:50
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
19

QUITUS VILAMOBIL

FS SANT ELIES

P2
Dilluns 23
Març
21:50
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
16

GARÇOTS RADIKALS

PABELLON SIKIATRIKO FC

Z.ESPORTIVA
Dilluns 23
Març
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
11

ATHLETIC GAMBEIT F.C

UNION TRUJILLO F.C

Z.ESPORTIVA
Dilluns 23
Març
22:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
19

FS HTG- EXPRES

REST. CAL PAU XICH

P1
Dilluns 23
Març
22:40
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
19

LES CABANYES -MUNSTER

CELLER MONTPICOLIS

P2
Dilluns 23
Març
22:40
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
14

CAP- RICKY TEAM

ASSESSORIA CSD

Z.ESPORTIVA
Dimarts 24
Març
22:30
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

UNION TRUJILLO F.C

LOS DESCARTES

Z.ESPORTIVA
Dimarts 24
Març
22:30
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
13

MELLADO I ASSOCIATS

PUXINBOL

Z.ESPORTIVA
Dimecres 25
Març
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
11

BANQUETA ESQUERRA

LOS DESCARTES

Z.ESPORTIVA
Dimecres 25
Març
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
11

ASSESSORIA CSD

PUXINBOL

Z.ESPORTIVA
Dijous 26
Març
22:30
F Benjamí
LLIGA
15

ST. RAMON

EEM GELIDA

Dissabte 28
Març
F Benjamí
LLIGA
15

Hortonenc, C.F.

Escola de Futbol Penedés- Espirall

Dissabte 28
Març
F Benjamí
LLIGA
15

ESCOLA MONTAGUT

Descansa

F Benjamí
LLIGA
15

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

F.B TORRELLES "A"

Dissabte 28
Març
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

ESCOLA MONTAGUT

MONALCO

Dissabte 28
Març
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

Bàsquet La Granada

EEM SANT QUINTÍ

Dissabte 28
Març
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Bàsquet Riudebitlles

Dissabte 28
Març
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

C.B MASQUEFA

CB LLORENÇ

Dissabte 28
Març
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

C.B BELLVEI

A.B CUNIT

Dissabte 28
Març
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

CE XAMBA VILAFRANCA

Descansa

B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

EEM SANT MARTI

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Dissabte 28
Març
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
15

MAS I PERERA

EEM MEDIONA

Dissabte 28
Març
F Benjamí
LLIGA
15

EB SANT CUGAT

F.B TORRELLES "B"

Dissabte 28
Març
F Mainada
Mainada
8

ESCOLA MONTAGUT "B"

UE SUBIRATS

V. SANT ELIES
V. SANT ELIES
Diumenge 29
Març
F Mainada
Mainada
8

EEM GELIDA

ESCOLA MONTAGUT "A"

V. SANT ELIES
V. SANT ELIES
Diumenge 29
Març
F Mainada
Mainada
8

VEDRUNA SANT ELIES

CE RIUDEBITLLES

V. SANT ELIES
V. SANT ELIES
Diumenge 29
Març
F Mainada
Mainada
8

La Granada, C.F.

C.F.Quintinenc

V. SANT ELIES
V. SANT ELIES
Diumenge 29
Març
F Mainada
Mainada
8

Masquefa, F.C.

Les Cabanyes, F.C.

V. SANT ELIES
V. SANT ELIES
Diumenge 29
Març

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de