ALEVÍ MASC- T. OBERTURA

Jornada 1( 05-11-2016 )
ESTALELLAESTALELLA EEM VILOBÍ 05-11-2016 12-4
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA 05-11-2016 4-12
BALTA ELIASBALTA ELIAS EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 05-11-2016 9-7
CRISTOFOR MESTRE "B" EEM FONT-RUBÍ "A" 05-11-2016 6-10
EEM OLÈRDOLA CRISTOFOR MESTRE 05-11-2016 4-12
Jornada 2( 12-11-2016 )
EEM VILOBÍ EEM OLÈRDOLA 12-11-2016 6-10
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA ESTALELLAESTALELLA 12-11-2016 9-7
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 12-11-2016 11-5
EEM FONT-RUBÍ "A" BALTA ELIASBALTA ELIAS 12-11-2016 12-4
CRISTOFOR MESTRE CRISTOFOR MESTRE "B" 12-11-2016 9-7
Jornada 3( 19-11-2016 )
EEM VILOBÍ VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA 19-11-2016 7-9
ESTALELLAESTALELLA EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 19-11-2016 10-6
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC EEM FONT-RUBÍ "A" 19-11-2016 4-12
BALTA ELIASBALTA ELIAS CRISTOFOR MESTRE 19-11-2016 4-12
EEM OLÈRDOLA CRISTOFOR MESTRE "B" 19-11-2016 9-7
Jornada 4( 26-11-2016 )
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA EEM OLÈRDOLA 26-11-2016 9-7
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS EEM VILOBÍ 26-11-2016 10-6
EEM FONT-RUBÍ "A" ESTALELLAESTALELLA 26-11-2016 10-6
CRISTOFOR MESTRE ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 26-11-2016 12-4
CRISTOFOR MESTRE "B" BALTA ELIASBALTA ELIAS 26-11-2016 10-6
Jornada 5( 03-12-2016 )
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 03-12-2016 6-10
EEM VILOBÍ EEM FONT-RUBÍ "A" 03-12-2016 6-10
ESTALELLAESTALELLA CRISTOFOR MESTRE 03-12-2016 5-11
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC CRISTOFOR MESTRE "B" 03-12-2016 5-11
EEM OLÈRDOLA BALTA ELIASBALTA ELIAS 03-12-2016 8-8
Jornada 6( 17-12-2016 )
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS EEM OLÈRDOLA 17-12-2016 7-9
EEM FONT-RUBÍ "A" VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA 17-12-2016 7-9
CRISTOFOR MESTRE EEM VILOBÍ 17-12-2016 12-4
CRISTOFOR MESTRE "B" ESTALELLAESTALELLA 17-12-2016 7-9
BALTA ELIASBALTA ELIAS ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 17-12-2016 10-6
Jornada 7( 14-01-2017 )
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS EEM FONT-RUBÍ "A" 14-01-2017 8-8
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA CRISTOFOR MESTRE 14-01-2017 6-10
EEM VILOBÍ CRISTOFOR MESTRE "B" 14-01-2017 10-6
ESTALELLAESTALELLA BALTA ELIASBALTA ELIAS 14-01-2017 8-8
EEM OLÈRDOLA ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 14-01-2017
Jornada 8( 21-01-2017 )
EEM OLÈRDOLA EEM FONT-RUBÍ "A" 21-01-2017 7-9
CRISTOFOR MESTRE EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 21-01-2017 11-5
CRISTOFOR MESTRE "B" VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA 21-01-2017 9-7
BALTA ELIASBALTA ELIAS EEM VILOBÍ 21-01-2017 10-6
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC ESTALELLAESTALELLA 21-01-2017 4-12
Jornada 9( 04-02-2017 )
EEM FONT-RUBÍ "A" CRISTOFOR MESTRE 04-02-2017 6-10
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS CRISTOFOR MESTRE "B" 04-02-2017 4-12
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA BALTA ELIASBALTA ELIAS 04-02-2017 11-5
EEM VILOBÍ ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 04-02-2017 12-4
ESTALELLAESTALELLA EEM OLÈRDOLA 04-02-2017 7-9