Aleví ALEVI- LLIGA
Calendari Futbol Sala Curs 2021/2022

Jornada 1(06-11-2021)
Descansa DOLORS PIERA
EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" Ajo EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 06-11-2021
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC 5-11 ESCOLA EL CIM 06-11-2021
MAS I PERERA 4-12 ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 06-11-2021
BALTA ELIASBALTA ELIAS 7-9 TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 06-11-2021
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD 6-10 MARISTES FS 06-11-2021
ESCOLA VOLERANY "A" ESCOLA VOLERANY A 12-4 EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 06-11-2021
AFA GINESTAAFA GINESTA 7-9 EEM LA RÀPITA 06-11-2021
Jornada 2(13-11-2021)
DOLORS PIERA Ajo EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" 13-11-2021
ESCOLA EL CIM 11-5 MAS I PERERA 13-11-2021
EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 9-7 ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 13-11-2021
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 12-4 BALTA ELIASBALTA ELIAS 13-11-2021
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 8-8 ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 13-11-2021
EEM LA RÀPITA Descansa
MARISTES FS 8-8  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A" 13-11-2021
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 10-6 AFA GINESTAAFA GINESTA 13-11-2021
Jornada 3(20-11-2021)
Descansa EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM"
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC 8-8 DOLORS PIERA 20-11-2021
MAS I PERERA 6-10 EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 20-11-2021
BALTA ELIASBALTA ELIAS 4-12 ESCOLA EL CIM 20-11-2021
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD 4-12 ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 20-11-2021
EEM LA RÀPITA 9-7 EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 20-11-2021
ESCOLA VOLERANY "A" ESCOLA VOLERANY A 11-5 TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 20-11-2021
AFA GINESTAAFA GINESTA 9-7 MARISTES FS 20-11-2021
Jornada 4(27-11-2021)
EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 27-11-2021
DOLORS PIERA 8-8 MAS I PERERA 27-11-2021
EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 7-9 BALTA ELIASBALTA ELIAS 27-11-2021
ESCOLA EL CIM 11-5 ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 27-11-2021
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 9-7  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A" 27-11-2021
MARISTES FS 12-4 EEM LA RÀPITA 27-11-2021
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ Descansa
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 12-4 AFA GINESTAAFA GINESTA 27-11-2021
Jornada 5(11-12-2021)
ESCOLA VOLERANY "A" ESCOLA VOLERANY A 6-10 ESCOLA EL CIM 11-12-2021
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD 5-11 EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 11-12-2021
BALTA ELIASBALTA ELIAS 9-7 DOLORS PIERA 11-12-2021
MAS I PERERA EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" 11-12-2021
Descansa ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC"
EEM LA RÀPITA 6-10 TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 11-12-2021
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 12-4 MARISTES FS 11-12-2021
AFA GINESTAAFA GINESTA 5-11 ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 11-12-2021
Jornada 6(18-12-2021)
MARISTES FS Descansa
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 8-8 EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 18-12-2021
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 11-5 EEM LA RÀPITA 18-12-2021
ESCOLA EL CIM 10-6 AFA GINESTAAFA GINESTA 18-12-2021
EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 8-8  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A" 18-12-2021
DOLORS PIERA 8-8 ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 18-12-2021
EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" Ajo BALTA ELIASBALTA ELIAS 18-12-2021
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC 9-7 MAS I PERERA 18-12-2021
Jornada 7(15-01-2022)
MARISTES FS 12-4 TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 15-01-2022
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 7-9 ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 15-01-2022
EEM LA RÀPITA 4-12 ESCOLA EL CIM 15-01-2022
Descansa MAS I PERERA
AFA GINESTAAFA GINESTA 6-10 EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 15-01-2022
ESCOLA VOLERANY "A" ESCOLA VOLERANY A 12-4 DOLORS PIERA 15-01-2022
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" 15-01-2022
BALTA ELIASBALTA ELIAS 8-8 ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 15-01-2022
Jornada 8(22-01-2022)
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR Ajo Descansa
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 10-6 MARISTES FS 22-01-2022
ESCOLA EL CIM 11-5 EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 22-01-2022
EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 9-7 EEM LA RÀPITA 22-01-2022
DOLORS PIERA 8-8 AFA GINESTAAFA GINESTA 22-01-2022
EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM"  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A" 22-01-2022
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC 10-6 ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 22-01-2022
MAS I PERERA 5-11 BALTA ELIASBALTA ELIAS 22-01-2022
Jornada 9(29-01-2022)
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 5-11 ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 29-01-2022
MARISTES FS 7-9 ESCOLA EL CIM 29-01-2022
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 7-9 EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 29-01-2022
EEM LA RÀPITA 11-5 DOLORS PIERA 29-01-2022
AFA GINESTAAFA GINESTA Ajo EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" 29-01-2022
ESCOLA VOLERANY "A" ESCOLA VOLERANY A 9-7 ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 29-01-2022
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD 8-8 MAS I PERERA 29-01-2022
Descansa BALTA ELIASBALTA ELIAS
Jornada 10(05-02-2022)
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ Descansa
ESCOLA EL CIM 12-4 TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 05-02-2022
EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 6-10 MARISTES FS 05-02-2022
DOLORS PIERA 4-12 EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 05-02-2022
EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" EEM LA RÀPITA 05-02-2022
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC 10-6 AFA GINESTAAFA GINESTA 05-02-2022
MAS I PERERA 6-10  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A" 05-02-2022
BALTA ELIASBALTA ELIAS 6-10 ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 05-02-2022
Jornada 11(12-02-2022)
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 8-8 ESCOLA EL CIM 12-02-2022
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 10-6 EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 12-02-2022
MARISTES FS 12-4 DOLORS PIERA 12-02-2022
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" 12-02-2022
EEM LA RÀPITA 8-8 ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 12-02-2022
AFA GINESTAAFA GINESTA 6-10 MAS I PERERA 12-02-2022
ESCOLA VOLERANY "A" ESCOLA VOLERANY A 12-4 BALTA ELIASBALTA ELIAS 12-02-2022
Descansa ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD"
Jornada 12(19-02-2022)
ESCOLA EL CIM Descansa
EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 7-9 ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 19-02-2022
DOLORS PIERA 8-8 TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 19-02-2022
EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" MARISTES FS 19-02-2022
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC 6-10 EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 19-02-2022
MAS I PERERA 8-8 EEM LA RÀPITA 19-02-2022
BALTA ELIASBALTA ELIAS 7-9 AFA GINESTAAFA GINESTA 19-02-2022
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD 7-9  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A" 19-02-2022
Jornada 13(12-03-2022)
ESCOLA EL CIM 12-4 EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 12-03-2022
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 12-4 DOLORS PIERA 12-03-2022
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR Ajo EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" 12-03-2022
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 11-5 MAS I PERERA 12-03-2022
MARISTES FS 12-4 ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 12-03-2022
EEM LA RÀPITA 10-6 BALTA ELIASBALTA ELIAS 12-03-2022
AFA GINESTAAFA GINESTA 8-8 ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 12-03-2022
Descansa  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A"
Jornada 14(19-03-2022)
EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 19-03-2022
Descansa EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ."
DOLORS PIERA 5-11 ESCOLA EL CIM 19-03-2022
ESCOLA VOLERANY "A" ESCOLA VOLERANY A 12-4 AFA GINESTAAFA GINESTA 19-03-2022
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD 7-9 EEM LA RÀPITA 19-03-2022
BALTA ELIASBALTA ELIAS 7-9 EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 19-03-2022
MAS I PERERA 7-9 MARISTES FS 19-03-2022
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC 6-10 TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 19-03-2022
Jornada 15(26-03-2022)
AFA GINESTAAFA GINESTA Descansa
EEM LA RÀPITA 7-9  ESCOLA VOLERANY A ESCOLA VOLERANY "A" 26-03-2022
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ 12-4 ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 26-03-2022
MARISTES FS 12-4 BALTA ELIASBALTA ELIAS 26-03-2022
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR 9-7 MAS I PERERA 26-03-2022
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ 12-4 ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 26-03-2022
ESCOLA EL CIM EEM OLESA DE BONESVALLS "FEM" 26-03-2022
EEM OLESA DE BONESVALLS "BENJ." 9-7 DOLORS PIERA 26-03-2022
AjoPartit Ajornat [6]