Mainada Mainada
Calendari Futbol Curs 2019/2020

Jornada 1(16-11-2019)
UE SUBIRATS ESCOLA MONTAGUT "A" QUINTINENC 17-11-2019
ESCOLA MONTAGUT "B" CE RIUDEBITLLES "BLANC" QUINTINENC 17-11-2019
EEM GELIDAEEM GELIDA CF QUINTINENC "VERMELL" QUINTINENC 16-11-2019
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. QUINTINENC 17-11-2019
MASQUEFA FC LA GRANADA CF LA GRANADA CF QUINTINENC 16-11-2019
Jornada 2(30-11-2019)
ESCOLA MONTAGUT "A" MASQUEFA FC ESCOLA MONTAGUT 30-11-2019
CE RIUDEBITLLES "BLANC" UE SUBIRATS ESCOLA MONTAGUT 30-11-2019
CF QUINTINENC "VERMELL" ESCOLA MONTAGUT "B" ESCOLA MONTAGUT 30-11-2019
Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. EEM GELIDAEEM GELIDA ESCOLA MONTAGUT 30-11-2019 10:30
LA GRANADA CF LA GRANADA CF VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA ESCOLA MONTAGUT 30-11-2019
Jornada 3(21-12-2019)
ESCOLA MONTAGUT "A" CE RIUDEBITLLES "BLANC" EEM GELIDA 22-12-2019
UE SUBIRATS CF QUINTINENC "VERMELL" EEM GELIDA 22-12-2019
ESCOLA MONTAGUT "B" Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. EEM GELIDA 22-12-2019
EEM GELIDAEEM GELIDA LA GRANADA CF LA GRANADA CF EEM GELIDA 22-12-2019
MASQUEFA FC VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA EEM GELIDA 22-12-2019
Jornada 4(18-01-2020)
CE RIUDEBITLLES "BLANC" MASQUEFA FC UE SUBIRATS 18-01-2020
CF QUINTINENC "VERMELL" ESCOLA MONTAGUT "A" UE SUBIRATS 18-01-2020
Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. UE SUBIRATS UE SUBIRATS 18-01-2020 10:30
LA GRANADA CF LA GRANADA CF ESCOLA MONTAGUT "B" UE SUBIRATS 18-01-2020
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA EEM GELIDAEEM GELIDA UE SUBIRATS 18-01-2020
Jornada 5(01-02-2020)
CE RIUDEBITLLES "BLANC" CF QUINTINENC "VERMELL" LA GRANADA C.F 02-02-2020
ESCOLA MONTAGUT "A" Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. LA GRANADA C.F 02-02-2020
UE SUBIRATS LA GRANADA CF LA GRANADA CF LA GRANADA C.F 02-02-2020
ESCOLA MONTAGUT "B" VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA LA GRANADA C.F 02-02-2020
MASQUEFA FC EEM GELIDAEEM GELIDA LA GRANADA C.F 02-02-2020
Jornada 6(15-02-2020)
CF QUINTINENC "VERMELL" MASQUEFA FC MASQUEFA FC 15-02-2020
Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. CE RIUDEBITLLES "BLANC" MASQUEFA FC 15-02-2020 10:30
LA GRANADA CF LA GRANADA CF ESCOLA MONTAGUT "A" MASQUEFA FC 15-02-2020
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA UE SUBIRATS MASQUEFA FC 15-02-2020
EEM GELIDAEEM GELIDA ESCOLA MONTAGUT "B" MASQUEFA FC 15-02-2020
Jornada 7(14-03-2020)
CF QUINTINENC "VERMELL" Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. LES CABANYES 15-03-2020
CE RIUDEBITLLES "BLANC" LA GRANADA CF LA GRANADA CF LES CABANYES 15-03-2020
ESCOLA MONTAGUT "A" VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA LES CABANYES 15-03-2020
UE SUBIRATS EEM GELIDAEEM GELIDA LES CABANYES 15-03-2020
MASQUEFA FC ESCOLA MONTAGUT "B" LES CABANYES 15-03-2020
Jornada 8(28-03-2020)
MASQUEFA FC Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. V. SANT ELIES 29-03-2020
LA GRANADA CF LA GRANADA CF CF QUINTINENC "VERMELL" V. SANT ELIES 29-03-2020
VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA CE RIUDEBITLLES "BLANC" V. SANT ELIES 29-03-2020
EEM GELIDAEEM GELIDA ESCOLA MONTAGUT "A" V. SANT ELIES 29-03-2020
ESCOLA MONTAGUT "B" UE SUBIRATS V. SANT ELIES 29-03-2020
Jornada 9(18-04-2020)
Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. LA GRANADA CF LA GRANADA CF EB SANT CUGAT 18-04-2020 10:30
CF QUINTINENC "VERMELL" VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA EB SANT CUGAT 18-04-2020
CE RIUDEBITLLES "BLANC" EEM GELIDAEEM GELIDA EB SANT CUGAT 18-04-2020
ESCOLA MONTAGUT "A" ESCOLA MONTAGUT "B" EB SANT CUGAT 18-04-2020
UE SUBIRATS MASQUEFA FC EB SANT CUGAT 18-04-2020
CLOENDA 10(09-05-2020)
ESCOLA MONTAGUT "A" UE SUBIRATS QUINTINENC 09-05-2020
CE RIUDEBITLLES "BLANC" ESCOLA MONTAGUT "B" QUINTINENC 09-05-2020
CF QUINTINENC "VERMELL" EEM GELIDAEEM GELIDA QUINTINENC 09-05-2020
Les Cabanyes, F.C.Les Cabanyes, F.C. VEDRUNA VILAFRANCAVEDRUNA VILAFRANCA QUINTINENC 09-05-2020 10:30
LA GRANADA CF LA GRANADA CF MASQUEFA FC QUINTINENC 09-05-2020