Benjamí BENJAMÍ - LLIGA
Calendari Futbol Curs 2019/2020

Jornada 1(09-11-2019)
ST. RAMON Descansa
F.B TORRELLES "B" 5-11  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 09-11-2019
F.B TORRELLES 12-4 EEM GELIDAEEM GELIDA 09-11-2019
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B 10-6 HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 09-11-2019
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 6-10 ESCOLA MONTAGUT 09-11-2019 10:00
Jornada 2(16-11-2019)
Descansa F.B TORRELLES "B"
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 8-8 F.B TORRELLES 16-11-2019
EEM GELIDAEEM GELIDA 10-6 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 16-11-2019
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. Ajo EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 16-11-2019
ESCOLA MONTAGUT 12-4 ST. RAMON 16-11-2019
Jornada 3(23-11-2019)
F.B TORRELLES Descansa
ST. RAMON 11-5 F.B TORRELLES "B" 23-11-2019
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B 7-9  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 23-11-2019
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 8-8 EEM GELIDAEEM GELIDA 23-11-2019 10:00
ESCOLA MONTAGUT 12-4 HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 23-11-2019
Jornada 4(30-11-2019)
F.B TORRELLES "B" 4-12 F.B TORRELLES 30-11-2019
Descansa EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 8-8 EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 30-11-2019
EEM GELIDAEEM GELIDA 6-10 ESCOLA MONTAGUT 30-11-2019
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 5-12 ST. RAMON 30-11-2019
Jornada 5(14-12-2019)
ST. RAMON 6-10 F.B TORRELLES 14-12-2019
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B Ajo F.B TORRELLES "B" 14-12-2019
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT Descansa
ESCOLA MONTAGUT 9-7  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 14-12-2019
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 4-12 EEM GELIDAEEM GELIDA 14-12-2019
Jornada 6(21-12-2019)
F.B TORRELLES 11-5 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 21-12-2019
F.B TORRELLES "B" 7-9 EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 21-12-2019
Descansa ESCOLA MONTAGUT
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 12-4 HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 21-12-2019
EEM GELIDAEEM GELIDA 11-5 ST. RAMON 21-12-2019
Jornada 7(11-01-2020)
ST. RAMON 12-4 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 11-01-2020
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 6-10 F.B TORRELLES 11-01-2020 10:00
ESCOLA MONTAGUT 12-4 F.B TORRELLES "B" 11-01-2020
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. Descansa
EEM GELIDAEEM GELIDA 7-9  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 11-01-2020
Jornada 8(18-01-2020)
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B 5-11 EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 18-01-2020
F.B TORRELLES 11-5 ESCOLA MONTAGUT 18-01-2020
F.B TORRELLES "B" 6-10 HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 18-01-2020
Descansa EEM GELIDAEEM GELIDA
ST. RAMON 6-10  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 18-01-2020
Jornada 9(25-01-2020)
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 10-6 ST. RAMON 25-01-2020 10:00
ESCOLA MONTAGUT 10-6 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 25-01-2020
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 4-12 F.B TORRELLES 25-01-2020
EEM GELIDAEEM GELIDA 10-6 F.B TORRELLES "B" 25-01-2020
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall Descansa
Jornada 10(01-02-2020)
Descansa ST. RAMON
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 12-4 F.B TORRELLES "B" 01-02-2020
EEM GELIDAEEM GELIDA 6-10 F.B TORRELLES 01-02-2020
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 6-10 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 01-02-2020
ESCOLA MONTAGUT 11-5 EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 01-02-2020
Jornada 11(08-02-2020)
F.B TORRELLES "B" Descansa
F.B TORRELLES 10-6  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 08-02-2020
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B 9-7 EEM GELIDAEEM GELIDA 08-02-2020
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 12-4 HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 08-02-2020 10:00
ST. RAMON 4-12 ESCOLA MONTAGUT 08-02-2020
Jornada 12(15-02-2020)
F.B TORRELLES "B" 7-9 ST. RAMON 15-02-2020
Descansa F.B TORRELLES
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 12-4 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 15-02-2020
EEM GELIDAEEM GELIDA 5-11 EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 15-02-2020
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 5-11 ESCOLA MONTAGUT 15-02-2020
Jornada 13(07-03-2020)
F.B TORRELLES 12-4 F.B TORRELLES "B" 07-03-2020
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B Descansa
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 7-9  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 07-03-2020 10:00
ESCOLA MONTAGUT 9-7 EEM GELIDAEEM GELIDA 07-03-2020
ST. RAMON 10-6 HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 07-03-2020
Jornada 14(14-03-2020)
F.B TORRELLES ST. RAMON 14-03-2020
F.B TORRELLES "B" EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 14-03-2020
Descansa EB SANT CUGATEB SANT CUGAT
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall ESCOLA MONTAGUT 14-03-2020
EEM GELIDAEEM GELIDA HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 14-03-2020
Jornada 15(28-03-2020)
ESCOLA MONTAGUT Descansa
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B F.B TORRELLES 28-03-2020
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT F.B TORRELLES "B" 28-03-2020 10:00
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F.  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 28-03-2020
ST. RAMON EEM GELIDAEEM GELIDA 28-03-2020
Jornada 16(04-04-2020)
F.B TORRELLES "B" ESCOLA MONTAGUT 04-04-2020
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B ST. RAMON 04-04-2020
F.B TORRELLES EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 04-04-2020
Descansa HORTONENC C.F.HORTONENC C.F.
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall EEM GELIDAEEM GELIDA 04-04-2020
Jornada 17(18-04-2020)
EB SANT CUGATEB SANT CUGAT EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B" 18-04-2020 10:00
ESCOLA MONTAGUT F.B TORRELLES 18-04-2020
HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. F.B TORRELLES "B" 18-04-2020
EEM GELIDAEEM GELIDA Descansa
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall ST. RAMON 18-04-2020
Jornada 18(25-04-2020)
ST. RAMON EB SANT CUGATEB SANT CUGAT 25-04-2020
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA "B"EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA B ESCOLA MONTAGUT 25-04-2020
F.B TORRELLES HORTONENC C.F.HORTONENC C.F. 25-04-2020
F.B TORRELLES "B" EEM GELIDAEEM GELIDA 25-04-2020
Descansa  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall
AjoPartit Ajornat [2]