LA COPA Grup B

Jornada 1( 23-03-2019 )
UE SUBIRATS F.B TORRELLES "B" 23-03-2019 8-8
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 23-03-2019 9-7
ST. RAMON ESCOLA MONTAGUT 23-03-2019 10-6
ST. RAMON "B" Descansa 23-03-2019
Jornada 2( 30-03-2019 )
F.B TORRELLES "B" ST. RAMON "B" 30-03-2019 10-6
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA UE SUBIRATS 30-03-2019 7-9
ESCOLA MONTAGUT  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 30-03-2019 6-10
Descansa ST. RAMON 30-03-2019
Jornada 3( 06-04-2019 )
F.B TORRELLES "B" EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 06-04-2019 8-8
UE SUBIRATS ESCOLA MONTAGUT 06-04-2019 10-6
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall Descansa 06-04-2019
ST. RAMON "B" ST. RAMON 06-04-2019 4-12
Jornada 4( 13-04-2019 )
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA ST. RAMON "B" 13-04-2019 9-7
ESCOLA MONTAGUT F.B TORRELLES "B" 13-04-2019 8-8
Descansa UE SUBIRATS 13-04-2019
ST. RAMON  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 13-04-2019 9-7
Jornada 5( 27-04-2019 )
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA ESCOLA MONTAGUT 27-04-2019
F.B TORRELLES "B" Descansa 27-04-2019
UE SUBIRATS ST. RAMON 27-04-2019 12-4
ST. RAMON "B"  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 27-04-2019
Jornada 6( 04-05-2019 )
ST. RAMON "B" ESCOLA MONTAGUT 04-05-2019 10-6
Descansa EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA 04-05-2019
ST. RAMON F.B TORRELLES "B" 04-05-2019 10-6
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall UE SUBIRATS 04-05-2019 8-8
Jornada 7( 11-05-2019 )
ESCOLA MONTAGUT Descansa 11-05-2019
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA ST. RAMON 11-05-2019 10-6
F.B TORRELLES "B"  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall 11-05-2019 9-7
UE SUBIRATS ST. RAMON "B" 11-05-2019 12-4

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de