PREBENJAMÍ Grup A

Jornada 1( 12-11-2017 )
UE SUBIRATS  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall BASE TORRELLES 12-11-2017
EEM GELIDAEEM GELIDA HORTONENC C.F. AHORTONENC C.F. "A" BASE TORRELLES 12-11-2017
MAS CATARRO, CF.B. "A" EEM GELIDA BEEM GELIDA "B" BASE TORRELLES 12-11-2017
CF QUINTINENC ESCOLA MONTAGUT BASE TORRELLES 12-11-2017
Jornada 2( 25-11-2017 )
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall CF QUINTINENC QUINTINENC 25-11-2017
HORTONENC C.F. "A"HORTONENC C.F. A UE SUBIRATS QUINTINENC 25-11-2017
EEM GELIDA "B"EEM GELIDA B EEM GELIDAEEM GELIDA QUINTINENC 25-11-2017
ESCOLA MONTAGUT MAS CATARRO, CF.B. "A" QUINTINENC 25-11-2017
Jornada 3( 17-12-2017 )
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall HORTONENC C.F. AHORTONENC C.F. "A" EB SANT CUGAT 17-12-2017
UE SUBIRATS EEM GELIDA BEEM GELIDA "B" EB SANT CUGAT 17-12-2017
EEM GELIDAEEM GELIDA ESCOLA MONTAGUT EB SANT CUGAT 17-12-2017
CF QUINTINENC MAS CATARRO, CF.B. "A" EB SANT CUGAT 17-12-2017
Jornada 4( 14-01-2018 )
HORTONENC C.F. "A"HORTONENC C.F. A CF QUINTINENC UE SUBIRATS ( St Pau) 14-01-2018
EEM GELIDA "B"EEM GELIDA B  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall UE SUBIRATS ( St Pau) 14-01-2018
ESCOLA MONTAGUT UE SUBIRATS UE SUBIRATS ( St Pau) 14-01-2018
MAS CATARRO, CF.B. "A" EEM GELIDAEEM GELIDA UE SUBIRATS ( St Pau) 14-01-2018
Jornada 5( 27-01-2018 )
HORTONENC C.F. "A"HORTONENC C.F. A EEM GELIDA BEEM GELIDA "B" ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 27-01-2018
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall ESCOLA MONTAGUT ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 27-01-2018
UE SUBIRATS MAS CATARRO, CF.B. "A" ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 27-01-2018
CF QUINTINENC EEM GELIDAEEM GELIDA ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 27-01-2018
Jornada 6( 25-02-2018 )
CF QUINTINENC EEM GELIDA BEEM GELIDA "B" UE SUBIRATS ( St. Pau) 25-02-2018
CE RIUDEBITLLES HORTONENC C.F. AHORTONENC C.F. "A" UE SUBIRATS ( St. Pau) 25-02-2018
MAS CATARRO, CF.B. "A"  Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall UE SUBIRATS ( St. Pau) 25-02-2018
EEM GELIDAEEM GELIDA UE SUBIRATS UE SUBIRATS ( St. Pau) 25-02-2018
Jornada 7( 10-03-2018 )
EEM GELIDA "B"EEM GELIDA B ESCOLA MONTAGUT EEM GELIDA 10-03-2018
HORTONENC C.F. "A"HORTONENC C.F. A MAS CATARRO, CF.B. "A" EEM GELIDA 10-03-2018
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall EEM GELIDAEEM GELIDA EEM GELIDA 10-03-2018
UE SUBIRATS CF QUINTINENC EEM GELIDA 10-03-2018
Jornada 8( 25-03-2018 )
Escola de Futbol Penedés- Espirall Escola de Futbol Penedés- Espirall UE SUBIRATS SUSPESA 25-03-2018
HORTONENC C.F. "A"HORTONENC C.F. A EEM GELIDAEEM GELIDA SUSPESA 25-03-2018
EEM GELIDA "B"EEM GELIDA B MAS CATARRO, CF.B. "A" SUSPESA 25-03-2018
ESCOLA MONTAGUT CF QUINTINENC SUSPESA 25-03-2018
Jornada 9( 14-04-2018 )
CLOENDA CLOENDA ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 14-04-2018
CLOENDA CLOENDA ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 14-04-2018
CLOENDA CLOENDA ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 14-04-2018
CLOENDA CLOENDA ESCOLA DE FUT. PNDS.-ESPIRALL 14-04-2018
Jornada 10( 06-05-2018 )
ST. RAMON "B" EEM GELIDA BEEM GELIDA "B" HORTONENC 06-05-2018
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA EEM GELIDAEEM GELIDA HORTONENC 06-05-2018
CE RIUDEBITLLES ESCOLA MONTAGUT HORTONENC 06-05-2018
F.B TORRELLES HORTONENC C.F. AHORTONENC C.F. "A" HORTONENC 06-05-2018
Jornada 11( 20-05-2018 )
CLOENDA CLOENDA BASE TORRELLES 20-05-2018
CLOENDA CLOENDA BASE TORRELLES 20-05-2018
CLOENDA CLOENDA BASE TORRELLES 20-05-2018
CLOENDA CLOENDA BASE TORRELLES 20-05-2018