Nom Acció Mida
NORMATIVA FUTBOL-7 NORMATIVA FUTBOL-7 pdf 187.47 kB
PROTOCOL-21-22 PROTOCOL-21-22 pdf 9.96 MB
DADES FUTBOL-7 2021-22 DADES FUTBOL-7 2021-22 pdf 117.32 kB

 

HORARIS

 

MAINADA

El sistema de competició serà en format de trobades cada 15 dies amb caràcter amistós.


- El temps de joc serà de 4 parts de 8 minuts.
- Els equips estaran formats per un mínim 4 jugadors més un porter.
- Les mides del camp seran de 40m x 25m
- En aquesta categoria no hi haurà resultats ni classificacions, totes les jornades estan organitzades com a
trobades.
- L’entitat organitzadora s’haurà d’encarregar de tenir tutors de joc corresponents per cada partit.

2 Benjamí
LLIGA COMARCAL
Calendari Classificació
3 Prebenjamí
PREBENJAMÍ Grup A
Calendari
4 Prebenjamí
PREBENJAMÍ Grup B
Calendari
5 Aleví
ALEVI - LLIGA
Calendari Classificació
6 Prebenjamí
PREBENJAMÍ Grup B II FASE
Calendari
7 Prebenjamí
PREBENJAMÍ Grup A II FASE
Calendari
8 Aleví
II FASE Grup A
Calendari Classificació
9 Aleví
II FASE Grup B
Calendari Classificació
10 Benjamí
LLIGA COMARCAL Grup II FASE GA
Calendari Classificació
11 Benjamí
LLIGA COMARCAL Grup II FASE GB
Calendari Classificació
12 Benjamí
LLIGA COMARCAL Grup II FASE GC
Calendari Classificació
Nom Acció Mida
NORMATIVA FUTBOL-7 NORMATIVA FUTBOL-7 pdf 187.47 kB
PROTOCOL-21-22 PROTOCOL-21-22 pdf 9.96 MB
DADES FUTBOL-7 2021-22 DADES FUTBOL-7 2021-22 pdf 117.32 kB

HORARIS

 

 TARGETA VERDA PEL JOC NET

 

 FUTBOL-7 INFANTIL FEMENÍ ( CE VALLÈS OCCIDENTAL)

FUTBOL-7 BENJAMÍ :COPA COMARCAL

El passat dissabte 12 de febrer es va disputar a La Triola de Sant Sadurní d’Anoia la jornada final de la I Copa Comarcal de
futbol 7 benjamí.

Els 8 equips que hi participaven van disputar els seus corresponents partits des de primera hora del matí. La gran final, que van disputar la Unió Esportiva Sant Sadurní i el Club Esportiu Riudebitlles i que va comptar amb la presència de Ton Amat, alcalde de Sant Sadurní, i Laura Salvador, regidora d’Esports del municipi. futbol 7 benjamí.

RESULTATS:


FINAL
UE SANT SADURNÍ - CE RIUDEBITLLES............ 11 – 5
3r i 4t LLOC
UE SUBIRATS - CF HORTONENC......................... 10 – 6
FINAL CONSOLACIÓ
CFB MARC BARTRA - CF LA GRANADA............ 6 – 10
3r i 4t LLOC CONSOLACIÓ
CE VENDRELL - EFB EL VENDRELL.................. 10 – 6

Podeu trobar un petit recull de fotos i vídeos de la jornada en el següent enllaç:

 

FOTOS DE LA JORNADA