Mainada

Jornada 1( 04-11-2017 )
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA ESCOLA MONTAGUT QUINTINENC 04-11-2017
Les Cabanyes, F.C. "A"Les Cabanyes, F.C. A EEM GELIDAEEM GELIDA QUINTINENC 04-11-2017
C.F.Quintinenc VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES QUINTINENC 04-11-2017
CE RIUDEBITLLES Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. QUINTINENC 04-11-2017
F.B TORRELLES UE SUBIRATS QUINTINENC 04-11-2017
Jornada 2( 19-11-2017 )
ESCOLA MONTAGUT F.B TORRELLES V. ELIES 19-11-2017
EEM GELIDAEEM GELIDA EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA V. ELIES 19-11-2017
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES Les Cabanyes, F.C. ALes Cabanyes, F.C. "A" V. ELIES 19-11-2017
Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. C.F.Quintinenc V. ELIES 19-11-2017
UE SUBIRATS CE RIUDEBITLLES V. ELIES 19-11-2017
Jornada 3( 02-12-2017 )
ESCOLA MONTAGUT EEM GELIDAEEM GELIDA BASE TORRELLES 02-12-2017
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES BASE TORRELLES 02-12-2017
Les Cabanyes, F.C. "A"Les Cabanyes, F.C. A Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. BASE TORRELLES 02-12-2017
C.F.Quintinenc UE SUBIRATS BASE TORRELLES 02-12-2017
F.B TORRELLES CE RIUDEBITLLES BASE TORRELLES 02-12-2017
Jornada 4( 17-12-2017 )
EEM GELIDAEEM GELIDA F.B TORRELLES UE SUBIRATS ( St. Pau) 17-12-2017
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES ESCOLA MONTAGUT UE SUBIRATS ( St. Pau) 17-12-2017
Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA UE SUBIRATS ( St. Pau) 17-12-2017
UE SUBIRATS Les Cabanyes, F.C. ALes Cabanyes, F.C. "A" UE SUBIRATS ( St. Pau) 17-12-2017
CE RIUDEBITLLES C.F.Quintinenc UE SUBIRATS ( St. Pau) 17-12-2017
Jornada 5( 20-01-2018 )
EEM GELIDAEEM GELIDA VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES LES CABANYES 20-01-2018
ESCOLA MONTAGUT Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. LES CABANYES 20-01-2018
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA UE SUBIRATS LES CABANYES 20-01-2018
Les Cabanyes, F.C. "A"Les Cabanyes, F.C. A CE RIUDEBITLLES LES CABANYES 20-01-2018
F.B TORRELLES C.F.Quintinenc LES CABANYES 20-01-2018
Jornada 6( 03-02-2018 )
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES F.B TORRELLES ESCOLA MONTAGUT 04-02-2018
Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. EEM GELIDAEEM GELIDA ESCOLA MONTAGUT 03-02-2018
UE SUBIRATS ESCOLA MONTAGUT ESCOLA MONTAGUT 04-02-2018
CE RIUDEBITLLES EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA ESCOLA MONTAGUT 03-02-2018
C.F.Quintinenc Les Cabanyes, F.C. ALes Cabanyes, F.C. "A" ESCOLA MONTAGUT 03-02-2018
Jornada 7( 03-03-2018 )
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. EEM CASTELLVI DE LA MARCA 04-03-2018
EEM GELIDAEEM GELIDA UE SUBIRATS EEM CASTELLVI DE LA MARCA 03-03-2018
ESCOLA MONTAGUT CE RIUDEBITLLES EEM CASTELLVI DE LA MARCA 03-03-2018
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA C.F.Quintinenc EEM CASTELLVI DE LA MARCA 03-03-2018
F.B TORRELLES Les Cabanyes, F.C. ALes Cabanyes, F.C. "A" EEM CASTELLVI DE LA MARCA 03-03-2018
Jornada 8( 18-03-2018 )
F.B TORRELLES Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. UE SUBIRATS ( St. Pau) 18-03-2018
UE SUBIRATS VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES UE SUBIRATS ( St. Pau) 18-03-2018
CE RIUDEBITLLES EEM GELIDAEEM GELIDA UE SUBIRATS ( St. Pau) 18-03-2018
C.F.Quintinenc ESCOLA MONTAGUT UE SUBIRATS ( St. Pau) 18-03-2018
Les Cabanyes, F.C. "A"Les Cabanyes, F.C. A EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA UE SUBIRATS ( St. Pau) 17-03-2018
Jornada 9( 07-04-2018 )
Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. UE SUBIRATS CE RIUDEBITLLES 07-04-2018
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES CE RIUDEBITLLES CE RIUDEBITLLES 08-04-2018
EEM GELIDAEEM GELIDA C.F.Quintinenc CE RIUDEBITLLES 07-04-2018
ESCOLA MONTAGUT Les Cabanyes, F.C. ALes Cabanyes, F.C. "A" CE RIUDEBITLLES 07-04-2018
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA F.B TORRELLES CE RIUDEBITLLES 07-04-2018
Jornada 10( 21-04-2018 )
ESCOLA MONTAGUT EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA EEM GELIDA 21-04-2018
EEM GELIDAEEM GELIDA Les Cabanyes, F.C. ALes Cabanyes, F.C. "A" EEM GELIDA 21-04-2018
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES C.F.Quintinenc EEM GELIDA 22-04-2018
Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. CE RIUDEBITLLES EEM GELIDA 21-04-2018
UE SUBIRATS F.B TORRELLES EEM GELIDA 22-04-2018
Jornada 11( 13-05-2018 )
F.B TORRELLES ESCOLA MONTAGUT BASE TORRELLES 13-05-2018
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCA EEM GELIDAEEM GELIDA BASE TORRELLES 13-05-2018
Les Cabanyes, F.C. "A"Les Cabanyes, F.C. A VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES BASE TORRELLES 12-05-2018
C.F.Quintinenc Masquefa, F.C.Masquefa, F.C. BASE TORRELLES 13-05-2018
CE RIUDEBITLLES UE SUBIRATS BASE TORRELLES 13-05-2018