Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/jespe.org/httpdocs/components/com_joomball/models/matches.php on line 86

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/jespe.org/httpdocs/components/com_joomball/views/matches/view.html.php on line 148

Partits del Dilluns 18, Febrer al Diumenge 24, Febrer 2019

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

ASTON BIRRA FC

FS ELS MATATS

P1
Dilluns 18
Febrer
10 - 0
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

LIA'S SWEETS FS

AUTOESCOLA MAGÍ

P2
Dilluns 18
Febrer
5 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

NOUDRET ADVOCATS

FS LA PLACITA

P1
Dilluns 18
Febrer
2 - 4
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

AC CALOR

ATHLETIC GAMBEIT F.C

P2
Dilluns 18
Febrer
2 - 6
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
13

PUXINBOL

PABELLON SIKIATRIKO

Z.ESPORTIVA
Dilluns 18
Febrer
2 - 6
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
14

BLUE STARS

C.E CANELL D'OR

GAMBA
Dilluns 18
Febrer
42 - 53
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
14

BARBERSHOP 809

SQM TUIXONS

Ajo

Descansa

F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
13

FC BORDERLINE

GARÇOTS RADIKALS

Z.ESPORTIVA
Dilluns 18
Febrer
3 - 2
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

LES CABANYES -MUNSTER

QUITUS VILAMOBIL

P1
Dilluns 18
Febrer
6 - 4
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

FS AVINYONET

FC JUVENTUD

P2
Dilluns 18
Febrer
5 - 4
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
14

TIVOLI TEAM

CHIMO BAYO

Dimarts 19
Febrer
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
14

M3 CARAVANING

BIRRABÀSQUET

GAMBA
Dimarts 19
Febrer
84 - 31
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
13

C.E NOVA OLIVELLA

VIEJAS GLORIAS Ret

Descansa

B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
14

A.C TRALLERS

REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING

GAMBA
Dimecres 20
Febrer
21:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
13

BANQUETA ESQUERRA

MACCABÍ L'ANIS

Z.ESPORTIVA
Dimecres 20
Febrer
22:00
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
14

MIROS-MAYA

C.E GELIDA

GAMBA
Dimecres 20
Febrer
22:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

VSE VILAFRANCA

PAELLETA UE

Dijous 21
Febrer
21:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
13

CELLER MONTPICOLIS

REST. CAL PAU XICH

Dijous 21
Febrer
21:50
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
13

CAP- RICKY TEAM

INVICTIX DE CANON

Ajo

Descansa

B Benjamí
BENJAMÍ -LLIGA Grup BLAU
2

EEM SANT MARTI

A.E L'ESQUITX "B"

Dissabte 23
Febrer
FS Benjamí
COPA PRIMAVERA
2

UE TOUS

Descansa

B Aleví Masculí
- LLIGA
12

ESTALELLA

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Dissabte 23
Febrer
B Aleví Masculí
- LLIGA
12

CRISTOFOR MESTRE

Serveis Mèdics Penedès se Casal Vilafranca "VERMELL"

Dissabte 23
Febrer
B Aleví Masculí
- LLIGA
12

EEM MEDIONA

SANT RAMON

Dissabte 23
Febrer
B Aleví Masculí
- LLIGA
12

ESCOLA MONTAGUT

Descansa

B Aleví Masculí
- LLIGA
12

EEM SANT QUINTÍ

PAU BOADA Vilabasquet

Dissabte 23
Febrer
V Infantil Femení
LLIGA
12

AEE INSTITUT CAN PUIG

C.V VILAFRANCA

Dissabte 23
Febrer
V Infantil Femení
LLIGA
12

EEM VILOBÍ

Descansa

V Infantil Femení
LLIGA
12

AEE DOLORS MALLAFRÈ

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 23
Febrer
V Infantil Femení
LLIGA
12

IES VILAFRANCA

OPTICALIA CV VILANOVA

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

CV REUS "MX"

EEM SANT MARTI

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

CE HORTONS

EEM VILOBÍ

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

CLUB VOLEI GELIDA "B"

CV SANT ESTEVE

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

C.V MARTORELL "M.RODOREDA"

CLUB VOLEI GELIDA

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

C.V MARTORELL "L. ANGLADA"

C.V VILAFRANCA

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

EB SANT CUGAT "A"

IGUALADA VC

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

ESTALELLA

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 23
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
12

LA RÀPITA "MX"

EEM MONJOS

Dissabte 23
Febrer
F Benjamí
LLIGA
13

CFB VALLBONA

Descansa

F Benjamí
LLIGA
13

ST. RAMON "B"

Escola de Futbol Penedés- Espirall "A"

Dissabte 23
Febrer
F Benjamí
LLIGA
13

F.B TORRELLES

ST. RAMON "A"

Dissabte 23
Febrer
F Benjamí
LLIGA
13

UE SUBIRATS

ESCOLA MONTAGUT

Dissabte 23
Febrer
F Benjamí
LLIGA
13

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

CE RIUDEBITLLES

Dissabte 23
Febrer
F Benjamí
LLIGA
13

EEM MEDIONA

EEM GELIDA

Dissabte 23
Febrer
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

EEM GELIDA "A"

F.B TORRELLES

ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
Dissabte 23
Febrer
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

ESCOLA MONTAGUT "A"

C.F.Quintinenc

ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
Dissabte 23
Febrer
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

EB SANT CUGAT

ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
Dissabte 23
Febrer
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

Hortonenc, C.F. "A"

ST. RAMON

ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
Dissabte 23
Febrer
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

UE SUBIRATS "A"

ESCOLA MONTAGUT "B"

ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
Dissabte 23
Febrer
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
7

EEM MEDIONA

Masquefa, F.C.

ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
ESCOLA MONTAGUT ( Espirall)
Dissabte 23
Febrer
RetEquip Retirat [1]AjoPartit Ajornat [2]

Partits i Resultats

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de