Partits del Dilluns 11, Novembre al Diumenge 17, Novembre 2019

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
4

IRREPETIBLES

FS ELS MATATS

P2
Dilluns 11
Novembre
8 - 0
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
4

FS SANT ELIES

ASTON BIRRA FC

P1
Dilluns 11
Novembre
4 - 6
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
4

CELLER MONTPICOLIS

REST. CAL PAU XICH

P2
Dilluns 11
Novembre
2 - 6
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
4

FS AVINYONET

NOUDRET ADVOCATS

P1
Dilluns 11
Novembre
3 - 5
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

CHIMO BAYO

PANSALUD

GAMBA P1
Dilluns 11
Novembre
44 - 96
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

GELIDA AMATEUR

LA PURGA

GAMBA P2
Dilluns 11
Novembre
76 - 60
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

A.C TRALLERS

REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING

M.RECASENS
Dilluns 11
Novembre
42 - 50
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
4

PUXINBOL

MELLADO I ASSOCIATS

Z.ESPORTIVA
Dilluns 11
Novembre
3 - 4
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
4

AUTOESCOLA MAGÍ

FS HTG- EXPRES

P2
Dilluns 11
Novembre
0 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
4

QUITUS VILAMOBIL

LES CABANYES -MUNSTER

P1
Dilluns 11
Novembre
4 - 6
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

MIROS-MAYA

OLD STARS

GAMBA
Dimarts 12
Novembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
4

UNION TRUJILLO F.C

PABELLON SIKIATRIKO FC

Z.ESPORTIVA
Dimarts 12
Novembre
22:30
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

TIVOLI TEAM

C.E CANELLS D'OR

Ajo

Descansa

B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

BIRRABÀSQUET B. CELLEROT

SARROCA BÀSQUET

GAMBA
Dimecres 13
Novembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
4

GARÇOTS RADIKALS

BANQUETA ESQUERRA

Z.ESPORTIVA
Dimecres 13
Novembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
4

LOS DESCARTES

ASSESSORIA CSD

Z.ESPORTIVA
Dimecres 13
Novembre
22:20
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
4

CAP- RICKY TEAM

ATHLETIC GAMBEIT F.C

Z.ESPORTIVA
Dijous 14
Novembre
22:30
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
2

C.F.Quintinenc

UE SUBIRATS

Dissabte 16
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
2

ESCOLA MONTAGUT "B"

Descansa

B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

EEM VILOBÍ

EEM MONJOS "A"

Dissabte 16
Novembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

LA RÀPITA

Descansa

F Mainada
Mainada
1

Masquefa, F.C.

Descansa

F Mainada
Mainada
1

VEDRUNA SANT ELIES

Les Cabanyes, F.C.

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 16
Novembre
F Mainada
Mainada
1

EEM GELIDA

C.F.Quintinenc

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 16
Novembre
F Mainada
Mainada
1

ESCOLA MONTAGUT "B"

CE RIUDEBITLLES

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 16
Novembre
F Mainada
Mainada
1

UE SUBIRATS

ESCOLA MONTAGUT "A"

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 16
Novembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

ESCOLA MONTAGUT

SANT RAMON

Dissabte 16
Novembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

EEM MEDIONA

EEM MONJOS "B"

Dissabte 16
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
2

Escola de Futbol Penedés- Espirall

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Dissabte 16
Novembre
F Benjamí
LLIGA
2

ESCOLA MONTAGUT

ST. RAMON

Dissabte 16
Novembre
F Benjamí
LLIGA
2

Hortonenc, C.F.

EB SANT CUGAT

Dissabte 16
Novembre
F Benjamí
LLIGA
2

EEM GELIDA

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Dissabte 16
Novembre
F Benjamí
LLIGA
2

Escola de Futbol Penedés- Espirall

F.B TORRELLES "A"

Dissabte 16
Novembre
F Benjamí
LLIGA
2

F.B TORRELLES "B"

Descansa

V Infantil Femení
LLIGA
2

CE HORTONS

IES VILAFRANCA

Dissabte 16
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
2

C.V VILAFRANCA

EEM VILOBÍ

Dissabte 16
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
2

AEE INTER ST. SADURNÍ

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 16
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
2

CV REUS

EEM MONJOS

Dissabte 16
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
2

SE ESPORTXTOTHOM

AEE DOLORS MALLAFRÈ

Dissabte 16
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
2

CV COMETA BELLVEI

Descansa

V Aleví Femení
LLIGA
2

CE HORTONS

CV SANT ESTEVE

Dissabte 16
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
2

IGUALADA VC

ESTALELLA

Dissabte 16
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
2

C.V VILAFRANCA "NEGRE"

EEM VILOBÍ

Dissabte 16
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
2

C.V VILAFRANCA "VERD"

EB SANT CUGAT "A"

Dissabte 16
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
2

LA RÀPITA "MX"

EEM SANT MARTI

Dissabte 16
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
2

EEM MONJOS "MX"

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 16
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
2

CV REUS "MX"

Descansa

B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
2

EEM MEDIONA

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Dissabte 16
Novembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
2

MAS I PERERA

CE XAMBA VILAFRANCA

Dissabte 16
Novembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
2

EEM SANT MARTI

A.B CUNIT

Dissabte 16
Novembre
AjoPartit Ajornat [1]

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de