Partits del Dilluns 9, Desembre al Diumenge 15, Desembre 2019

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
8

FS ELS MATATS

ASTON BIRRA FC

P2
Dilluns 9
Desembre
21:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
8

AUTOESCOLA MAGÍ

NOUDRET ADVOCATS

P1
Dilluns 9
Desembre
1 - 7
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
8

IRREPETIBLES

FS AVINYONET

P2
Dilluns 9
Desembre
6 - 5
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
8

FS SANT ELIES

QUITUS VILAMOBIL

P1
Dilluns 9
Desembre
0 - 4
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
8

OLD STARS

LA PURGA

M.RECASENS
Dilluns 9
Desembre
58 - 53
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
8

CHIMO BAYO

BIRRABÀSQUET B. CELLEROT

GAMBA P2
Dilluns 9
Desembre
59 - 57
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
8

GELIDA AMATEUR

SARROCA BÀSQUET

GAMBA P1
Dilluns 9
Desembre
68 - 50
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
8

BANQUETA ESQUERRA

PABELLON SIKIATRIKO FC

Z.ESPORTIVA
Dilluns 9
Desembre
3 - 2
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
8

REST. CAL PAU XICH

FS HTG- EXPRES

P1
Dilluns 9
Desembre
4 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
8

CELLER MONTPICOLIS

LES CABANYES -MUNSTER

P2
Dilluns 9
Desembre
4 - 9
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
8

TIVOLI TEAM

A.C TRALLERS

GAMBA
Dimarts 10
Desembre
65 - 60
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
8

CAP- RICKY TEAM

UNION TRUJILLO F.C

Z.ESPORTIVA
Dimarts 10
Desembre
6 - 4
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
8

PANSALUD

C.E CANELLS D'OR

GAMBA
Dimecres 11
Desembre
57 - 64
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
8

MIROS-MAYA

REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING

GAMBA
Dimecres 11
Desembre
42 - 37
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
8

MELLADO I ASSOCIATS

LOS DESCARTES

Z.ESPORTIVA
Dimecres 11
Desembre
2 - 3
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
8

GARÇOTS RADIKALS

PUXINBOL

Z.ESPORTIVA
Dimecres 11
Desembre
22:20
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
8

ATHLETIC GAMBEIT F.C

ASSESSORIA CSD

Z.ESPORTIVA
Dijous 12
Desembre
2 - 1
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
4

C.F.Quintinenc

Descansa

F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
4

Escola de Futbol Penedés- Espirall

ESCOLA MONTAGUT "A"

Dissabte 14
Desembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
4

ESCOLA MONTAGUT "B"

EB SANT CUGAT

Dissabte 14
Desembre
V Infantil Femení
LLIGA
5

EEM MONJOS

Descansa

V Infantil Femení
LLIGA
5

IES VILAFRANCA

AEE DOLORS MALLAFRÈ

Dissabte 14
Desembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
4

EEM MONJOS "A"

Descansa

B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
4

EEM VILOBÍ

SANT RAMON

Dissabte 14
Desembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
4

EEM MEDIONA

ESCOLA MONTAGUT

Dissabte 14
Desembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
4

LA RÀPITA

EEM MONJOS "B"

Dissabte 14
Desembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI
4

EEM GELIDA

UE SUBIRATS

Dissabte 14
Desembre
F Benjamí
LLIGA
5

Hortonenc, C.F.

EEM GELIDA

Dissabte 14
Desembre
F Benjamí
LLIGA
5

ESCOLA MONTAGUT

Escola de Futbol Penedés- Espirall

Dissabte 14
Desembre
F Benjamí
LLIGA
5

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

F.B TORRELLES "B"

Dissabte 14
Desembre
F Benjamí
LLIGA
5

ST. RAMON

F.B TORRELLES "A"

Dissabte 14
Desembre
V Infantil Femení
LLIGA
5

EB SANT CUGAT "MX"

CV COMETA BELLVEI

Dissabte 14
Desembre
V Infantil Femení
LLIGA
5

EEM VILOBÍ

SE ESPORTXTOTHOM

Dissabte 14
Desembre
V Infantil Femení
LLIGA
5

CE HORTONS

CV REUS

Dissabte 14
Desembre
V Infantil Femení
LLIGA
5

C.V VILAFRANCA

AEE INTER ST. SADURNÍ

Dissabte 14
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
5

IGUALADA VC

C.V VILAFRANCA "NEGRE"

Dissabte 14
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
5

CE HORTONS

C.V VILAFRANCA "VERD"

Dissabte 14
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
5

ESTALELLA

LA RÀPITA "MX"

Dissabte 14
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
5

EEM VILOBÍ

EEM MONJOS "MX"

Dissabte 14
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
5

EB SANT CUGAT "A"

Descansa

V Aleví Femení
LLIGA
5

EEM SANT MARTI

CV REUS "MX"

Dissabte 14
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
5

CV SANT ESTEVE

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 14
Desembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

Bàsquet Riudebitlles

CE XAMBA VILAFRANCA

Dissabte 14
Desembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

A.B CUNIT

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

Dissabte 14
Desembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

CB LLORENÇ

EEM MEDIONA

Dissabte 14
Desembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

MONALCO

MAS I PERERA

Dissabte 14
Desembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

EEM SANT QUINTÍ

EEM SANT MARTI

Dissabte 14
Desembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Descansa

B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

Bàsquet La Granada

C.B BELLVEI

Dissabte 14
Desembre
B Aleví Masculí
ALEVÍ MX
5

ESCOLA MONTAGUT

C.B MASQUEFA

Dissabte 14
Desembre

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de