Partits del Dilluns 5, Març al Diumenge 11, Març 2018

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
Grup A
1

NOUDRET ADVOCATS

FORD NICOLAS

P1
Dilluns 5
Març
0 - 1
FS Sènior Masculí
FS Sènior
1

SANT ELIES

BASTONERS FC

P2
Dilluns 5
Març
4 - 4
FS Sènior Masculí
Grup A
1

REST. CAL PAU XICH

PAELLETA DEL DIUMENGE

P1
Dilluns 5
Març
5 - 5
FS Sènior Masculí
FS Sènior
1

F.S MANDANGA

SERRALLONGA UNITED

P2
Dilluns 5
Març
7 - 2
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
9

CAP- RICKY TEAM

NEW TEAM

M.ESPIRALL
Dilluns 5
Març
1 - 2
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
12

GARÇOTS RADIKALS

LOS HOMBRES DE JOUSIÑO

M.ESPIRALL
Dilluns 5
Març
3 - 0
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
14

PABELLON PSIKIATRIKO

CASAL POPULAR

Z.ESPORTIVA
Dilluns 5
Març
3 - 7
B Sènior Masculí
FASE
1

M3 CARAVANING

C.E GELIDA

M.RECASENS
Dilluns 5
Març
46 - 55
B Sènior Masculí
FASE
1

100% NATURAL ENERGY DRINK

A.C TRALLERS

GAMBA
Dilluns 5
Març
45 - 59
FS Sènior Masculí
Grup A
1

FS AVINYONET

LES CABANYES FS

P1
Dilluns 5
Març
0 - 6
FS Sènior Masculí
Grup A
1

ATHLETIC GAMBEIT F.C

AC CALOR

P2
Dilluns 5
Març
2 - 1
B Sènior Masculí
FASE
1

SQM TUIXONS

BÀSQUET VENDRELL

GAMBA
Dimarts 6
Març
33 - 61
B Sènior Masculí
FASE
1

REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING

TIVOLI TEAM

GAMBA
Dimarts 6
Març
62 - 38
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
14

ATLETICO NACIONAL

FAULOPINYA F.C

M.ESPIRALL
Dimarts 6
Març
3 - 0
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
14

ASSESSORIA CSD

ATL. GARRAFINA

M.ESPIRALL
Dimarts 6
Març
2 - 7
B Sènior Masculí
FASE
1

MIROS-MAYA

BLUE STARS

GAMBA
Dimecres 7
Març
52 - 30
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
6

CASAL POPULAR

EL CÁRTEL FC

Z.ESPORTIVA
Dimecres 7
Març
1 - 2
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
12

MACCABÍ DE LEVANTAR

ARMSTRONG FC

Z.ESPORTIVA
Dimecres 7
Març
0 - 3
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
13

NEW TEAM

PABELLON PSIKIATRIKO

M.ESPIRALL
Dimecres 7
Març
4 - 2
FS Sènior Masculí
FS Sènior
1

FS ELS MATATS

PUXINBOL

Dijous 8
Març
2 - 4
FS Sènior Masculí
FS Sènior
1

AUTOESCOLA MAGÍ

VINS I CAVES MONTPICOLIS

Dijous 8
Març
4 - 2
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
12

F.C LA LIBERTAD

ATL. GARRAFINA

Z.ESPORTIVA
Dijous 8
Març
6 - 2
V Infantil Femení
COPA
1

EEM VILOBÍ

Descansa

V Juvenil Femení
PRIMAVERA
1

CV REUS

Descansa

F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
7

EEM GELIDA "B"

ESCOLA MONTAGUT "A"

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
7

Hortonenc, C.F.

Mas Catarro, CF.B.

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
7

Escola de Futbol Penedés- Espirall

EEM GELIDA "A"

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
7

UE SUBIRATS

C.F.Quintinenc

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
7

ST. RAMON "B"

EEM CASTELLVÍ

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
7

CE RIUDEBITLLES

F.B TORRELLES

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
7

ESCOLA MONTAGUT "B"

ST. RAMON "A"

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
7

EEM MEDIONA

EB SANT CUGAT

EEM GELIDA
EEM GELIDA
Dissabte 10
Març
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
9

OPTICALIA CV VILANOVA

Descansa

V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
9

CV SANT ESTEVE

C.V SANT MARTÍ

Dissabte 10
Març
3 - 2
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
9

EEM MONJOS "A"

CV CUBELLES "B"

Dissabte 10
Març
0 - 3
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
9

CE HORTONS

C.V VILAFRANCA

Dissabte 10
Març
3 - 1
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
9

CV CUBELLES "A"

AEE DOLORS MALLAFRÈ

Dissabte 10
Març
B Amateur Femení
FEMENÍ
5

EEM MEDIONA

3r TEMPS FEM. VILABÀSQUET

Dissabte 10
Març
23 - 20
B Amateur Femení
FEMENÍ
5

Bàsquet La Granada

AB VENDRELL

Dissabte 10
Març
B Benjamí
- LLIGA
4

CRISTOFOR MESTRE "VERMELL"

Serveis Mèdics Penedès se Casal Vilafranca

Dissabte 10
Març
8 - 8
B Benjamí
- LLIGA
4

VEDRUNA ST. SADURNÍ

CRISTOFOR MESTRE "BLANC"

Dissabte 10
Març
4 - 12
B Benjamí
- LLIGA
4

A.E L'ESQUITX "A"

EEM FONT-RUBÍ

Dissabte 10
Març
10 - 6
B Benjamí
- LLIGA
4

A.E L'ESQUITX "B"

ESCOLA MONTAGUT

Dissabte 10
Març
6 - 10
B Benjamí
- LLIGA
4

EEM MONJOS

Descansa

B Benjamí
- LLIGA
4

MAS I PERERA Vilabasquet

EEM SANT MARTI

Dissabte 10
Març
4 - 12
FS Aleví
LLIGA
3

VEDRUNA SANT ELIES "A"

EEM VILOBÍ

Dissabte 10
Març
11 - 5
FS Aleví
LLIGA
3

VEDRUNA SANT ELIES "B"

Descansa

FS Aleví
LLIGA
3

ESTALELLA

MAS I PERERA

Dissabte 10
Març
10 - 6
FS Aleví
LLIGA
3

EEM OLÈRDOLA

CRISTOFOR MESTRE

Dissabte 10
Març
5 - 11
FS Benjamí
COPA PRIMAVERA
3

CRISTOFOR MESTRE "A"

F.S ORDAL

Dissabte 10
Març
12 - 4