Partits del Dilluns 6, Novembre al Diumenge 12, Novembre 2017

Categoria J Equips Camp Dia R/H
V Aleví Femení
LLIGA
2

IGUALADA VC

EEM MONJOS "B"

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
V Infantil Femení
LLIGA
2

C.V VILAFRANCA

Descansa

V Infantil Femení
LLIGA
2

OPTICALIA CV VILANOVA

CE HORTONS

Dissabte 11
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
2

EEM VILOBÍ

AEE DOLORS MALLAFRÈ

Dissabte 11
Novembre
6 - 10
B Infantil Masculí
MAS
2

EEM SANT QUINTÍ

Descansa

B Infantil Masculí
MAS
2

VILANOVA B.E

EEM MEDIONA

Dissabte 11
Novembre
70 - 20
B Infantil Masculí
MAS
2

SANT RAMON

BÀSQUET RIBES

Ajo

Descansa

V Sènior Masculí
SÈNIOR MASCULÍ
1

VILANOVA- MONJOS

CV CUBELLES

Dissabte 11
Novembre
V Sènior Masculí
SÈNIOR MASCULÍ
1

CE HORTONS

AEE DOLORS MALLAFRÈ

Dissabte 11
Novembre
3 - 0
B Amateur Femení
FEMENÍ
1

3r TEMPS FEM. VILABÀSQUET

AB VENDRELL

Dissabte 11
Novembre
B Amateur Femení
FEMENÍ
1

Bàsquet La Granada

EEM MEDIONA

Dissabte 11
Novembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

EEM MONJOS

CRISTOFOR MESTRE "VERMELL"

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
1

C.F.Quintinenc

ESCOLA MONTAGUT "A"

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
1

Mas Catarro, CF.B.

EEM GELIDA "B"

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
1

EEM GELIDA "A"

Hortonenc, C.F.

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
1

UE SUBIRATS

Escola de Futbol Penedés- Espirall

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
1

EEM MEDIONA

ESCOLA MONTAGUT "B"

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
1

ST. RAMON "A"

CE RIUDEBITLLES

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
1

F.B TORRELLES

ST. RAMON "B"

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup B
1

EB SANT CUGAT

EEM CASTELLVÍ

BASE TORRELLES
BASE TORRELLES
Diumenge 12
Novembre
AjoPartit Ajornat [1]