Partits del Dilluns 6, Novembre al Diumenge 12, Novembre 2017

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

ATHLETIC GAMBEIT F.C

NOUDRET ADVOCATS

P2
Dilluns 6
Novembre
2 - 5
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

FS ELS MATATS

FORD NICOLAS

P1
Dilluns 6
Novembre
4 - 6
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

REST. CAL PAU XICH

PUXINBOL

P2
Dilluns 6
Novembre
8 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

F.S MANDANGA

AUTOESCOLA MAGÍ

P1
Dilluns 6
Novembre
2 - 5
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
2

REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING

BIRRABÀSQUET

GAMBA
Dilluns 6
Novembre
64 - 29
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
2

C.E GELIDA

A.C TRALLERS

M.RECASENS
Dilluns 6
Novembre
64 - 51
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

ATLETICO NACIONAL

MACCABÍ DE LEVANTAR

Z.ESPORTIVA
Dilluns 6
Novembre
7 - 1
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

ASSESSORIA CSD

NEW TEAM

Z.ESPORTIVA
Dilluns 6
Novembre
4 - 2
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

FUTSALA SANT ELIES

FS AVINYONET

P2
Dilluns 6
Novembre
0 - 4
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

AC CALOR

LES CABANYES FS

P1
Dilluns 6
Novembre
3 - 4
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
2

BÀSQUET VENDRELL

M3 CARAVANING

Ajo

Descansa

B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
3

100% NATURAL ENERGY DRINK

C.E GELIDA

Ajo

Descansa

F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

F.C LA LIBERTAD

FAULOPINYA F.C

M.ESPIRALL
Dimarts 7
Novembre
7 - 1
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

PIPITA BUSCA ESPOSA

CAP- RICKY TEAM

M.ESPIRALL
Dimarts 7
Novembre
5 - 3
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
3

BLUE STARS

ESKROTO DE RATA

Ajo

Descansa

F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

GARÇOTS RADIKALS

PABELLON PSIKIATRIKO

Ajo

Descansa

F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

ATL. GARRAFINA

LOS HOMBRES DE JOUSIÑO

Ajo

Descansa

FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

VINS I CAVES MONTPICOLIS

SERRALLONGA UNITED

Dijous 9
Novembre
1 - 2
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
3

PAELLETA DEL DIUMENGE

BASTONERS FC

Dijous 9
Novembre
3 - 3
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

SANT SADURNI FUTBOL -7

CASAL POPULAR

Z.ESPORTIVA
Dijous 9
Novembre
0 - 3
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
3

EL CÁRTEL FC

ARMSTRONG FC

Z.ESPORTIVA.
Dijous 9
Novembre
9 - 1
B Aleví Masculí
- LLIGA
2

ESTALELLA

PAU BOADA Vilabasquet

Dissabte 11
Novembre
12 - 4
B Aleví Masculí
- LLIGA
2

SANT RAMON

UE SUBIRATS

Dissabte 11
Novembre
12 - 4
FS Benjamí
BENJ
2

A.E L'ESQUITX "B"

EEM FONT-RUBÍ

Dissabte 11
Novembre
9 - 7
FS Benjamí
BENJ
2

A.E L'ESQUITX "A"

CRISTOFOR MESTRE "B"

Dissabte 11
Novembre
12 - 4
FS Benjamí
BENJ
2

ESTALELLA "VERD"

CRISTOFOR MESTRE "A"

Dissabte 11
Novembre
7 - 9
FS Benjamí
BENJ
2

ESTALELLA "BLANC"

EEM AVINYONET DEL PENEDÈS

Dissabte 11
Novembre
8 - 8
FS Aleví
OBERTURA
2

VEDRUNA SANT ELIES "B"

EEM OLÈRDOLA

Dissabte 11
Novembre
7 - 9
FS Aleví
OBERTURA
2

ESTALELLA

VEDRUNA SANT ELIES "A"

Dissabte 11
Novembre
6 - 10
FS Aleví
OBERTURA
2

CRISTOFOR MESTRE

EEM VILOBÍ

Dissabte 11
Novembre
12 - 4
B Aleví Masculí
- LLIGA
2

EEM MEDIONA "VERD"

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
B Aleví Masculí
- LLIGA
2

EEM MEDIONA "BLAU"

Bàsquet La Granada

Dissabte 11
Novembre
11 - 5
B Aleví Masculí
- LLIGA
2

LA RÀPITA "A"

EEM SANT QUINTÍ

Dissabte 11
Novembre
9 - 7
B Aleví Masculí
- LLIGA
2

LA RÀPITA "B"

Descansa

B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

EEM FONT-RUBÍ

MAS I PERERA Vilabasquet

Dissabte 11
Novembre
12 - 4
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

ESCOLA MONTAGUT

CRISTOFOR MESTRE "BLANC"

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
2

EEM SANT MARTI

Serveis Mèdics Penedès se Casal Vilafranca

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
F Benjamí
LLIGA
2

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

ESCOLA MONTAGUT

Dissabte 11
Novembre
5 - 11
F Benjamí
LLIGA
2

EB SANT CUGAT

Mas Catarro, CF.B.

Dissabte 11
Novembre
11 - 5
F Benjamí
LLIGA
2

Hortonenc, C.F.

EEM GELIDA

Dissabte 11
Novembre
10 - 6
F Benjamí
LLIGA
2

Escola de Futbol Penedés- Espirall

EEM MEDIONA

Dissabte 11
Novembre
6 - 10
F Benjamí
LLIGA
2

UE SUBIRATS

Descansa

V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
2

OPTICALIA CV VILANOVA

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
2

AEE INTER ST. SADURNÍ "INTER"

EEM GELIDA

Dissabte 11
Novembre
6 - 10
V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
2

AE INS ANDREU NIN

Descansa

V Aleví Femení
LLIGA
2

ESTALELLA "VERD"

C.V VILAFRANCA

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
V Aleví Femení
LLIGA
2

ESTALELLA "BLANC"

EEM SANT MARTI "NEGRE"

Dissabte 11
Novembre
6 - 10
V Aleví Femení
LLIGA
2

EEM MONJOS "A"

EEM SANT MARTI "VERMELL"

Dissabte 11
Novembre
10 - 6
V Aleví Femení
LLIGA
2

LA RÀPITA

CE HORTONS

Dissabte 11
Novembre
4 - 12
V Aleví Femení
LLIGA
2

EB SANT CUGAT

EEM VILOBÍ

Dissabte 11
Novembre
10 - 6
AjoPartit Ajornat [5]