Partits del Dilluns 20, Novembre al Diumenge 26, Novembre 2017

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

F.S MANDANGA

SERRALLONGA UNITED

P2
Dilluns 20
Novembre
2 - 2
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

AUTOESCOLA MAGÍ

FORD NICOLAS

Ajo

Descansa

FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

FUTSALA SANT ELIES

AC CALOR

P3
Dilluns 20
Novembre
1 - 7
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

PAELLETA DEL DIUMENGE

NOUDRET ADVOCATS

P2
Dilluns 20
Novembre
5 - 4
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

ESKROTO DE RATA

BIRRABÀSQUET

M. RECASENS
Dilluns 20
Novembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

ASSESSORIA CSD

FAULOPINYA F.C

Z.ESPORTIVA
Dilluns 20
Novembre
3 - 2
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

PIPITA BUSCA ESPOSA

CASAL POPULAR

Z.ESPORTIVA
Dilluns 20
Novembre
5 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

ATHLETIC GAMBEIT F.C

FS AVINYONET

P2
Dilluns 20
Novembre
0 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

REST. CAL PAU XICH

LES CABANYES FS

P3
Dilluns 20
Novembre
1 - 3
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING

M3 CARAVANING

GAMBA
Dimarts 21
Novembre
21:00
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

MIROS-MAYA

BÀSQUET VENDRELL

GAMBA
Dimarts 21
Novembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

F.C LA LIBERTAD

MACCABÍ DE LEVANTAR

M.ESPIRALL
Dimarts 21
Novembre
22:30
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

LOS HOMBRES DE JOUSIÑO

ARMSTRONG FC

M.ESPIRALL
Dimarts 21
Novembre
22:30
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
4

SQM TUIXONS

100% NATURAL ENERGY DRINK

GAMBA
Dimecres 22
Novembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

SANT SADURNI FUTBOL -7

PABELLON PSIKIATRIKO

Z.ESPORTIVA.
Dimecres 22
Novembre
22:15
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

EL CÁRTEL FC

NEW TEAM

Z.ESPORTIVA.
Dimecres 22
Novembre
22:15
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

FS ELS MATATS

BASTONERS FC

Dijous 23
Novembre
21:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
5

VINS I CAVES MONTPICOLIS

PUXINBOL

Dijous 23
Novembre
21:50
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

ATLETICO NACIONAL

GARÇOTS RADIKALS

Z.ESPORTIVA
Dijous 23
Novembre
22:30
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
5

ATL. GARRAFINA

CAP- RICKY TEAM

Z.ESPORTIVA.
Dijous 23
Novembre
22:30
FS Aleví
OBERTURA
4

EEM OLÈRDOLA

ESTALELLA

Dissabte 25
Novembre
FS Aleví
OBERTURA
4

CRISTOFOR MESTRE

VEDRUNA SANT ELIES "B"

Dissabte 25
Novembre
FS Aleví
OBERTURA
4

EEM VILOBÍ

VEDRUNA SANT ELIES "A"

Dissabte 25
Novembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
4

SANT RAMON

PAU BOADA Vilabasquet

Dissabte 25
Novembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
4

EEM MEDIONA "VERD"

ESTALELLA

Dissabte 25
Novembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
4

EEM MEDIONA "BLAU"

UE SUBIRATS

Dissabte 25
Novembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
4

LA RÀPITA "A"

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Dissabte 25
Novembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
4

Bàsquet La Granada

Descansa

B Aleví Masculí
- LLIGA
4

EEM SANT QUINTÍ

Descansa

F Benjamí
LLIGA
4

ESCOLA MONTAGUT

Mas Catarro, CF.B.

Dissabte 25
Novembre
F Benjamí
LLIGA
4

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

EEM GELIDA

Dissabte 25
Novembre
F Benjamí
LLIGA
4

EB SANT CUGAT

EEM MEDIONA

Dissabte 25
Novembre
F Benjamí
LLIGA
4

Hortonenc, C.F.

UE SUBIRATS

Dissabte 25
Novembre
F Benjamí
LLIGA
4

Escola de Futbol Penedés- Espirall

Descansa

V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
4

EB SANT CUGAT "MX"

EEM GELIDA

Dissabte 25
Novembre
V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
4

OPTICALIA CV VILANOVA

Descansa

V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
4

AE INS ANDREU NIN

AEE INTER ST. SADURNÍ "INTER"

Dissabte 25
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
4

ESTALELLA "BLANC"

C.V VILAFRANCA

Dissabte 25
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
4

EEM MONJOS "A"

ESTALELLA "VERD"

Dissabte 25
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
4

LA RÀPITA

EEM SANT MARTI "NEGRE"

Dissabte 25
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
4

EB SANT CUGAT

EEM SANT MARTI "VERMELL"

Dissabte 25
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
4

IGUALADA VC

CE HORTONS

Dissabte 25
Novembre
V Aleví Femení
LLIGA
4

EEM MONJOS "B"

EEM VILOBÍ

Dissabte 25
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
4

OPTICALIA CV VILANOVA

Descansa

V Infantil Femení
LLIGA
4

EEM VILOBÍ

C.V VILAFRANCA

Dissabte 25
Novembre
V Infantil Femení
LLIGA
4

AEE DOLORS MALLAFRÈ

CE HORTONS

Dissabte 25
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
2

ESCOLA MONTAGUT "A"

Mas Catarro, CF.B.

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 25
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
2

EEM GELIDA "B"

EEM GELIDA "A"

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 25
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
2

Hortonenc, C.F.

UE SUBIRATS

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 25
Novembre
F Prebenjamí
PRE-BENJAMI Grup A
2

Escola de Futbol Penedés- Espirall

C.F.Quintinenc

QUINTINENC
QUINTINENC
Dissabte 25
Novembre
AjoPartit Ajornat [1]

Partits i Resultats

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de