Partits del Dilluns 19, Febrer al Diumenge 25, Febrer 2018

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

FS ELS MATATS

FUTSALA SANT ELIES

P2
Dilluns 19
Febrer
5 - 4
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

BASTONERS FC

AC CALOR

P3
Dilluns 19
Febrer
1 - 5
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

FORD NICOLAS

REST. CAL PAU XICH

P2
Dilluns 19
Febrer
1 - 1
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

SERRALLONGA UNITED

ATHLETIC GAMBEIT F.C

P3
Dilluns 19
Febrer
3 - 0
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
2

BÀSQUET VENDRELL

M3 CARAVANING

GAMBA
Dilluns 19
Febrer
66 - 73
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
5

BIRRABÀSQUET

C.E GELIDA

M.RECASENS
Dilluns 19
Febrer
22 - 54
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

EL CÁRTEL FC

ATLETICO NACIONAL

M.ESPIRALL
Dilluns 19
Febrer
4 - 3
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

CASAL POPULAR

MACCABÍ DE LEVANTAR

Z.ESPORTIVA
Dilluns 19
Febrer
6 - 5
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

FAULOPINYA F.C

PABELLON PSIKIATRIKO

M.ESPIRALL
Dilluns 19
Febrer
1 - 5
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

NOUDRET ADVOCATS

LES CABANYES FS

P2
Dilluns 19
Febrer
0 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

PUXINBOL

FS AVINYONET

P3
Dilluns 19
Febrer
5 - 0
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
10

SQM TUIXONS

ESKROTO DE RATA

GAMBA
Dimarts 20
Febrer
52 - 40
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

ARMSTRONG FC

SANT SADURNI FUTBOL -7

Z.ESPORTIVA
Dimecres 21
Febrer
1 - 1
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

NEW TEAM

GARÇOTS RADIKALS

Z. ESPORTIVA
Dimecres 21
Febrer
3 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

F.S MANDANGA

VINS I CAVES MONTPICOLIS

Dijous 22
Febrer
6 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
15

AUTOESCOLA MAGÍ

PAELLETA DEL DIUMENGE

Dijous 22
Febrer
1 - 7
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

ATL. GARRAFINA

PIPITA BUSCA ESPOSA

Z.ESPORTIVA
Dijous 22
Febrer
1 - 6
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

LOS HOMBRES DE JOUSIÑO

ASSESSORIA CSD

M.ESPIRALL
Dijous 22
Febrer
3 - 9
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
15

CAP- RICKY TEAM

F.C LA LIBERTAD

Z.ESPORTIVA
Dijous 22
Febrer
3 - 0
B Aleví Masculí
- LLIGA
10

PAU BOADA Vilabasquet

LA RÀPITA "A"

Dissabte 24
Febrer
B Aleví Masculí
- LLIGA
10

EEM MEDIONA "BLAU"

Descansa

B Aleví Masculí
- LLIGA
10

EEM MEDIONA "VERD"

Descansa

B Aleví Masculí
- LLIGA
10

EEM SANT QUINTÍ

SANT RAMON

Dissabte 24
Febrer
B Aleví Masculí
- LLIGA
10

Bàsquet La Granada

ESTALELLA

Dissabte 24
Febrer
B Aleví Masculí
- LLIGA
10

VEDRUNA ST. SADURNÍ

UE SUBIRATS

Dissabte 24
Febrer
V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
10

AE INS ANDREU NIN

EEM GELIDA

Dissabte 24
Febrer
V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
10

EB SANT CUGAT "MX"

Descansa

V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
10

OPTICALIA CV VILANOVA

AEE INTER ST. SADURNÍ "INTER"

Dissabte 24
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
10

C.V VILAFRANCA

EB SANT CUGAT

Dissabte 24
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
10

IGUALADA VC

LA RÀPITA

Dissabte 24
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
10

EEM MONJOS "B"

EEM MONJOS "A"

Dissabte 24
Febrer
1 - 3
V Aleví Femení
LLIGA
10

EEM VILOBÍ

ESTALELLA "BLANC"

Dissabte 24
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
10

CE HORTONS

ESTALELLA "VERD"

Dissabte 24
Febrer
V Aleví Femení
LLIGA
10

EEM SANT MARTI "VERMELL"

EEM SANT MARTI "NEGRE"

Dissabte 24
Febrer
V Infantil Femení
LLIGA
10

AEE DOLORS MALLAFRÈ

C.V VILAFRANCA

Dissabte 24
Febrer
V Infantil Femení
LLIGA
10

EEM VILOBÍ

OPTICALIA CV VILANOVA

Dissabte 24
Febrer
B Infantil Masculí
MAS
9

VILANOVA B.E

IES Vilabàsquet

Dissabte 24
Febrer
B Infantil Masculí
MAS
9

EEM SANT QUINTÍ

SANT RAMON

Dissabte 24
Febrer
B Infantil Masculí
MAS
9

EEM MEDIONA

BÀSQUET RIBES

Dissabte 24
Febrer
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
8

AEE DOLORS MALLAFRÈ

OPTICALIA CV VILANOVA

Dissabte 24
Febrer
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
8

CV SANT ESTEVE

Descansa

V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
8

C.V SANT MARTÍ

EEM MONJOS "A"

Dissabte 24
Febrer
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
8

CV CUBELLES "B"

CE HORTONS

Dissabte 24
Febrer
V Sènior Femení
VOLEI SÈNIOR
8

C.V VILAFRANCA

CV CUBELLES "A"

Dissabte 24
Febrer
V Infantil Femení
LLIGA
10

CE HORTONS

Descansa

B Benjamí
- LLIGA
2

CRISTOFOR MESTRE "BLANC"

Serveis Mèdics Penedès se Casal Vilafranca

Dissabte 24
Febrer
B Benjamí
- LLIGA
2

CRISTOFOR MESTRE "VERMELL"

EEM FONT-RUBÍ

Dissabte 24
Febrer
B Benjamí
- LLIGA
2

VEDRUNA ST. SADURNÍ

ESCOLA MONTAGUT

Dissabte 24
Febrer
B Benjamí
- LLIGA
2

A.E L'ESQUITX "A"

EEM MONJOS

Dissabte 24
Febrer
B Benjamí
- LLIGA
2

A.E L'ESQUITX "B"

EEM SANT MARTI

Dissabte 24
Febrer

Partits i Resultats

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de