Blog
Contacte
Portal del treballador
Entrar
ACTIVITATS
ESPORT ESCOLAR
Futbol 7
Futbol Sala
Bàsquet
Voleibol
Hoquei
Escacs
Cros
Atletisme
Patinatge Artístic
Gimnàstica Artística
Gimnàstica Rítmica
Trobades Prebenjamins
ESPORT SÈNIOR
Consell Esportiu
Vòlei Sènior
Bàsquet Amateur
CONSELL ESPORTIU
Edats i categories
Col·laboradors
Inscripcions i Quotes curs 2023-24
Servei de Tècnics i Monitors
Què fer en cas d'accident?
Concurs cultural
Targeta Verda
Formacions
Borsa de treball
Premsa
Transparència
Partits del Dilluns 18 Març, al Diumenge 24 Març 2024
Cercador Partits
Data des de
fins
Anterior
Següent
Descarregar
Imprimir
Reiniciar
Netejar
Cercar
Cerca avançada
Ordenar per
Dia partit Ascendent
Dia partit Descendent
Mostrar #
5
10
15
20
25
30
50
100
200
500
Totes
Escola de Futbol Penedés- Espirall
3r TEMPS FEM. VILABÀSQUET
A.B CUNIT
A.E L'ESQUITX
A.E.K Sant Cugat
AB VENDRELL
AC CALOR
AC TRALLERS
AE CANYELLES CF
AE INS ANDREU NIN
AE SANDOR JUV. A
AEE DOLORS MALLAFRÈ
AEE IES ESCOLA INTERMUNICIPAL DEL PENEDÈS
AEE INS EL CALAMOT
AEE INS MONTGROS
AEE INSTITUT CAN PUIG
AEE PLA DE LES MORERES
AFA SANT JORDI
AFA EL CIM
AFA ESCOLA GINESTA
AFA ESCOLA VOLERANY
AFISIONA -LA TORRE CLARAMUNT
ALERIA
ALL STAR FC
AMPA ESCOLA POMPEU FABRA
AMPA INS MANUEL DE CABANYES
ANOIA C.E.
ANTIS 3.0
ARMSTRONG FC
ARREBOSSATS
ASS. FS SANT JULIÀ
ASS. LATINO AMERICANO
ASSESSORIA CSD
ASTON BIRRA FC
ASTON BIRRES
ATH. CUBELLES
ATHLETIC GAMBEIT F.C
ATL. GARRAFINA
ATLES
ATLETICO ESPIRALL
ATLETICO NACIONAL
AUTOESCOLA MAGÍ
BALTÀ ELIAS
BANQUETA ESQUERRA
BARBERSHOP 809
Base Olèrdola, C.E.
BÀSQUET RIBES
Bàsquet Riudebitlles
BÀSQUET SANT SADURNÍ
BÀSQUET VENDRELL
BASTONERS FC
BIRRABÀSQUET
BRAZZERS F.C
BROSE
C. VOLEI VILANOVA
C.B BELLVEI
C.B HORTONENC
C.B MASQUEFA
C.E OLESA PATI
C.E CANELLS D'OR
C.E NOVA OLIVELLA
C.E. TORRELAVIT
C.F.Quintinenc
C.P MASQUEFA
C.V MARTORELL
C.V VILAFRANCA
CAMP JOLIU
CAP- RICKY TEAM
CASAL POPULAR
CASTELLVÍ
CB LLORENÇ
CE HORTONS
CE RIUDEBITLLES
CE VENDRELL
CELLER MONTPICOLIS
CENTRE D'ESPORTS TORRELAVIT
CEVOL Torredembarra
CF VILANOVA I LA GELTRÚ
CFB MARC BARTRA
CFB VALLBONA
CHIMO BAYO
CLUB ESPORTIU XAMBA
CLUB F.S TORRELAVIT
CLUB FUTBOL GELIDA
CLUB PATI CUBELLES
CLUB PATI MONJOS
CLUB PATI RIUDEBITLLES
CLUB PATI SANT RAMON
CLUB PATI VILAFRANCA
CLUB VOLEI GELIDA
CNF BASE VILANOVA
COJOS F.C
Consell Esp
consell esportiu
CRISTOFOR MESTRE
CRISTÒFOR MESTRE
Cubelles, C.F.
CV COMETA BELLVEI
CV CUBELLES
CV REUS
CV SANT ESTEVE
CV SANT PERE I SANT PAU
CV VILANOVA
DIABLES
DOLORS PIERA
DON SIMÓN
DORAIMONS
DRINK TEAM
EB SANT CUGAT
EE LLOR B
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA
EEM FONT-RUBÍ
EEM FONT-RUBÍ/EEM VILOBÍ
EEM GELIDA
EEM LA RÀPITA
EEM MEDIONA
EEM MONJOS
EEM OLÈRDOLA
EEM OLESA DE BONESVALLS
EEM SANT MARTÍ
EEM SANT QUINTÍ
EEM VILOBI
EF. MONTAGUT & SUBIRATS
EFB CALAFELL
EFB EL VENDRELL
ELECTRÒNICA GUILERA
ELS MONJOS BÀSQUET
ELS MONJOS BC
ESCOLA LES FONTS
ESCOLA MEDITERRÀNIA
ESCOLA MONTAGUT
ESCOLA MONTAGUT- FEAV
ESCOLA PIA
ESCOLA PIA VILANOVA I LA GELTRÚ
ESKROTO DE RATA
ESTALELLA
F-5 SANSA
F.B TORRELLES
F.C LA LIBERTAD
F.C MITOS
F.S GELIDA
F.S MANDANGA
F.S MATATS
F.S ORDAL
FAMONS
Fatima, F.C.
FAULOPINYA F.C
FC JUVENTUD
FC NEW LEGENDS 19
FS AVINYONET
FS ELS MATATS
FS HTG- EXPRES
FS LA PLACITA
FS SANT ELIES
Fundació Esportiva Atlètic Vilafranca
FUTBOL CLUB GEDIA
FUTBOL SALA PENYA BARCELONISTA DEL PLA
FWEGB
GARÇOTS RADIKALS
GELIDA AMATEUR
GRAN ATLAS
greg
H8S ESPIRALL
HOQUEI CLUB MONTBUI
Hoquei Club Piera
HORTONENC C.F.
Hostalets de Pierola, C.F.
IES Vilabàsquet
IES VILAFRANCA
IGUALADA VC
INMIGRATIONS
INS ALT PENEDÈS
INS MOLÍ DE LA VILA
INS NOU LA GIRADA
INS PLA DEL BOSC
INSTITUT PERE VIVES VICH
INTERMITENS
INVICTIX DE CANON
IRON PAELLERS
IRREPETIBLES
JAMBOS 3.0
JOGOBONITO
KEKO ÑETES
LA GRANADA
LA GRANADA , C.F.
LA PURGA
LES BARRUFETES
LES CABANYES
Les Cabanyes, F.C.
LES DEUS. CAT
LIA'S SWEETS FS
LOS CHURUMBELES
LOS DESCARTES
LOS GALACTICOS
LOS HOMBRES DE RANCHO
M3 CARAVANING
MAFIA GUARDIOLA
MAMBA NOCTURNA
MARISTES FS
Martinenca, U.E.
MAS CATARRO, CF.B.
MAS I PERERA
MAS I PERERA Vilabàsquet
Masquefa, F.C.
MELLADO I ASSOCIATS
MIROS-MAYA
MIROS-SHARLOTTE
MOLANTA -7
MONALCO
MONTAGUT- BASE OLÈRDOLA
MORBITS TEAM
NEW TEAM
NOIA
NOTTIHAM MIEDO
NOUDRET ADVOCATS
OCB RETURN'S
ÒDENA CB
OLD STARS
P. BARCELONISTA VILAFRANCA
P.JOVE ROQUETES
PABELLON SIKIATRIKO FC
PAELLETA UE
PANSALUD
PASTISSERIA ST.PAU
PAU BOADA
PIERA A.E.
PIPITA BUSCA ESPOSA
PLANA RODONA
PUPAS FS
PUXINBOL
QUITUS VILAMOBIL
RAFECAS INFANTIL
REAL MOTURRA
RECREATIVO DE FIESTA
REPÚBLICA DEL CONGO
REST. CAL PAU XICH
REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING
RIBES CLUB PATI
SAMBA TEAM FC
SANKU LIONS
SANT JOSEP VILAFRANCA
SANT MARTI
SANT SADURNÍ
SANT SADURNÍ U.E.
Sant Sadurní Atlètic
SANTA FE
SARROCA BÀSQUET
SE Casal Vilafranca
SE ESPORTXTOTHOM
SENSE NOM
SENSECAPNI
senseCAPniVRAÇIL
SERRALLONGA UNITED
SES COLLBATÓ
Sitges, U.E.
SPORTING GUARDIOLA
SQM TUIXONS
ST. JOSEP ST. SADURNI
ST. RAMON
TEAM ROCKET
TEAM UNIR
TIVOLI TEAM
TORRE DE CLARAMUNT
TORRELAVIT
TOT ESPORT-GOLF TERRAMAR
U. E SEGUR
U.E TANCAT
UA MARGATANIA
UE AVINYONET
UE CAPELLADES
UE LA TORRE
UE SUBIRATS
UE TOUS
Unió Esportiva Subirats
UNION TRUJILLO F.C
VEDRUNA ST. SADURNÍ
VEDRUNA VILAFRANCA
VETERANS FC
VIEJAS GLORIAS
VILACITY
VILANOVA B.E
VILANOVA CAVALIERS
VILANOVA- MONJOS
VILOBEER
VILOBI TEAM
VIRSA
VOLEI SANT MARTÍ
VOLEI ÁGORA MÀSTER
VOLEI BENJAMINES
Volei Club Pati Sant Ramon
VÒLEI MASQUEFA
VOLEI PENEDÈS
VOLEI-VILA
VRAÇIL RELOADED
VSE VILAFRANCA
- Categoria
Aleví
Benjamí
Cadet Femení
Infantil Femení
Juvenil Femení
Mainada
Prebenjamí
Sènior Masculí
Benjamí-Aleví Femení
Cadet Masculí
Infantil Masculí
Juvenil Masculí
Aleví
Benjamí
Cadet Femení
Infantil Femení
Juvenil Femení
Prebenjamí
Sènior Masculí
Cadet Masculí
Infantil Masculí
Juvenil Masculí
Benjamí
Cadet Femení
Cadet Masculí
Infantil Femení
Infantil Masculí
Juvenil Femení
Juvenil Masculí
Prebenjamí
Sènior Masculí
Aleví
Sènior
Mainada
Prebenjamí
Cadet Femení
Cadet Masculí
Cadet-Juvenil
Infantil Femení
Infantil Masculí
Juvenil Femení
Juvenil Masculí
Sènior Femení
Sènior Masculí
Aleví
Benjamí
Infantil
- Competició
HANDBOL
Segona Divisió de Veterans
2a FASE GRUP A
2a FASE GRUP B
COPA GRUP A
COPA GRUP B
COPA GRUP C
COPA GRUP D
COPA GRUP E
COPA GRUP F
ESTIU MOGUT GRUP A
ESTIU MOGUT GRUP B
FUTBOL 5
FUTBOL 7
FUTBOL 7
FUTBOL 7
FUTBOL 7 GRUP A
FUTBOL 7 GRUP B
PRIMERA DIVISIÓ
SEGONA DIVISIÓ
SUPERCOPA 2022
TERCERA DIVISIÓ GRUP A
TERCERA DIVISIÓ GRUP B
Aleví Primera Divisió
Aleví Segona Divisió
Aleví Tercera Divisió
Benjamí 7 Primera Divisió
Benjamí 7 Segona Divisió
Benjamí 7 Tercera Divisió
Cadet Primera Divisió
Copa Catalunya
Copa de Catalunya Femení
Infantil Primera Divisió
Infantil Segona Divisió
Juvenil Primera Divisió
Prebenjamí 7
Preferent Cadet
Preferent Femení
Preferent Infantil
Preferent Juvenil
Primera Divisió Femení
Primera Divisió Femení Infantil Aleví
Primera Divisió Femení Juvenil Cadet
Segona Catalana
Segona Divisió Femení Infantil Aleví
1A FASE
1ra DIVISIÓ
2na DIVISIÓ
ALEVI - LLIGA
BENJAMÍ - LLIGA
COPA PRIMAVERA
FUTBOL-6 LLIGA ESTIU
FUTBOL-7 SÈNIOR
II FASE
LA COPA
LLIGA COMARCAL
LLIGA ESTIU FUTBOL-5
LLIGA ESTIU LA GRANADA
LLIGA INTERCOMARCAL
LLIGA INTERCOMARCAL
Mainada
PREBENJAMÍ
PREBENJAMÍ 2A FASE GRUP A
PREBENJAMÍ 2A FASE GRUP B
Tercera Divisió Nacional
FUTBOL SALA
FUTBOL SALA
2a FASE
ALEVÍ -LLIGA
ALEVÍ MASC- T. OBERTURA
ALEVI- LLIGA
BENJAMÍ -LLIGA
BENJAMÍ- COPA PRIMAVERA
C. PRIMAVERA
C. PRIMAVERA II FASE
CADET-LLIGA
ESTIU 2018 GUARDIOLA
FUTBOL SALA SÈNIOR
II FASE
II FASE ALEVÍ
II fase FS Sènior - 1ª DIVISIÓ
II fase FS Sènior - DIVISIÓ D'HONOR
INFANTIL-CADET
JUVENIL- LLIGA
LLIGA
LLIGA ESTIU GUARDIOLA
LLIGA ESTIU GUARDIOLA 2019
BÀSQUET
BÀSQUET
BÀSQUET
BÀSQUET GRUP A
BÀSQUET GRUP A
BÀSQUET GRUP B
BÀSQUET GRUP B
BÀSQUET GRUP BLAU
BÀSQUET GRUP C
BÀSQUET GRUP VERD
LA LLIGA
LLIGA
1a FASE
2a FASE
aa
ALEVÍ -LLIGA
ALEVÍ M. COPA PRIMAVERA
ALEVÍ MASC- T. OBERTURA
ALEVÍ MX - LLIGA
BÀSQUET AMATEUR FEMENÍ
BÀSQUET SÈNIOR
BENJAMÍ -LLIGA
BENJAMÍ FEM- LLIGA
BENJAMÍ FEMENÍ- COPA PRIMAVERA
BENJAMÍ M. - T.OBERTURA
BENJAMÍ MASCULÍ- LLIGA
BF LLIGA
CADET MASCULÍ
Edició Primavera- St. Martí Sarroca
GFH
II FASE ALEVÍ
II FASE BÀSQUET SÈNIOR
INFANTIL/CADET MASC. -LLIGA
LA COPA PRIMAVERA
LLIGA
MASC. FEM. MX - LLIGA
MINIBÀSQUET
MX- FEM COPA PRIMAVERA
TORNEIG OBERTURA
VOLEIBOL
1A FASE INTERCOMARCAL
1A FASE INTERCOMARCAL C/J
2a FASE
ALEVI - LLIGA
ALEVÍ -LLIGA
ALEVÍ 2A FASE INTERCOMARCAL GRUP A
ALEVÍ 2A FASE INTERCOMARCAL GRUP B
C. PRIMAVERA
CADET-JUVENIL 2A FASE INTERCOMARCAL GRUP A
CADET-JUVENIL 2A FASE INTERCOMARCAL GRUP B
CADET-JUVENIL FEMENI LLIGA
COPA PRIMAVERA
II FASE
II FASE CADET
II FASE JUVENIL
II FASE SM
INFANTIL 2A FASE INTERCOMARCAL GRUP A
INFANTIL 2A FASE INTERCOMARCAL GRUP B
INFANTIL 2A FASE INTERCOMARCAL GRUP C
INFANTIL SEGONA FASE GRUP C
INFANTIL- 1ra Fase
INFANTIL- LLIGA
JUVENIL- LLIGA
LA COPA
LLIGA
LLIGA INTERCOMARCAL
LLIGA MASCULÍ-MX/FEMENÍ
MASCULÍ- MX- FEMENÍ
VOLEI SÈNIOR
VOLEI SÈNIOR MASCULÍ
VOLEIBOL
Estat Partit
Programat
En Joc
Jugat
Suspès
Ajornat
Equips
Retirats
- Organisme
Associació Futbolistes Veterans Catalunya
Consell Esportiu del Garraf
Federació Catalana de Futbol
Jocs Esportius Escolars de Catalunya
Real Federación Española de Fútbol
- Esport
Bàsquet
Futbol
Futbol Sala
Hoquei
Voleibol
- Temporada
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
- Tipus
Lliga
Amistós
Triangular
- Partits
Jugar a casa
Jugar a fora
- Arbitre
Adrià Picazo Hernández
Ainara Andrea Acevedo Dudley (Barcelona)
Albert Manrique Tomás (Lleida)
Alejandro Aguayo Prieto (Barcelonès)
Alejandro Carrillo Vilchez (Barcelona)
Alejandro Fernández Pérez (Barcelona)
Àlex Gómez Meneses (Barcelona)
Ängel Berjaga Ruz (Girona)
Antonio Garcia Quesada
Antonio Ramirez Plaza (Vallès Occidental)
Arcadi AltemirvIDAL
Arnau Llopart Carbó
Bernat Mas López (Vallès Occidental)
Bernat Pedrol Vozmediano (Barcelona)
Brian Díaz Díaz (Vallès Occidental)
Bruno Montoro Ferreiro Barcelona)
Carlos Albelda Barcena (Barcelona)
Carlos Calderiña Pavon
Carlos Ferrero Mansilla
Carlos Rodríguez Enrique
Cristian Lopez Carballo
Daniel Lopez Morente
David Caro Gallardo (Maresme)
David Congost Larrosa
David Garcia Rosel
David Jorge Conejo Rodríguez
David Lopez Jimenez
Edwar Miguel Gonzales Moreno (Barcelona)
Enric Bureu Méndez (Barcelona)
Fernando Lopez Dou
Gerard Brull Acerete
Gerard Castellet Juliá
Gerard Rius Riu (Vallès Oriental)
Gonzalo Romero Freixas
Héctor Robas Bondia
Israel Gómez Hernández
Israel Simon Del Pino
Jan Cobos Pujol (Girona)
Jaume Gibert Gonzalez (Penedès Garraf)
Javier Tabares Ramirez
Joan Masip Vidal
Joel Luceño Soriano (Tarragona)
Jonathan Miguel Teruel (Barcelona)
Jordi Delgado Mora (Barcelona)
Jordi Molina Fernández
Jordi Serradelarca Serra (Osona)
Jose Antonio Fernandez Morillo (Barcelona)
jose Antonio Navarro Garcia
Jose Emilio Sanchez Aparicio
Josep Olle LLado (Tarragona)
Josep Subirats Matamoros
Juan Manuel Martín Varas (Baix Llobregat)
Juan Manuel Vico Moreno
Lluis Espallargas Casellas (Barcelona)
Marc Oltra Sáez (Barcelona)
Marc Pujol Prat (Osona)
Marcos Fernández Quintero (Barcelona)
Miguel Angel Moreno Villaecija (Baix Llobregat)
Miguel Angel Reinoso Mangar
Oliver Castaño Coso
Oriol Cartiel Arasa (Vallès Occidental)
Oriol Jarit Mesa
Oscar Carballo Vázquez (Barcelona)
Oscar Sánchez Arias
Pablo Alvarez Calderon
Pau Garcia Fuster
Pau Serrat Susi (Terres de l'Ebre)
Pere Berceló Roca
Pol Arenas Mora (Figueres)
Pol Curiel Riera (Osona)
Pol Fonts Alabau (Tarragona)
Pol Godia Sole
Rafael Aguilar Prat (Vallès Ocididental)
Rafael Diaz Melero
Rafael Rodriguez Diaz
Raúl Calle Martínez
Rubén Mancera Anton (Maresme)
Salvador Morros Monge (Baix Llobregat)
Sergi Carrero Romera (Anoia)
Sergi Manuel Rimbau Guillaumes (Girona)
Sergio Guijarro Álvarez
Vicente Alexand Muñoz Baquero
Víctor Garcia Verdura
Victor Manuel Sánchez Rico (Baix Llobregat)
Xavier Alins Rodriguez (Barcelona)
Xavier Ariño Jimenez (Baix Llobregat)
Xavier Bertomeu Garcia
XLluis Espallargas Casellas
Yeray Fermosell Perez
Categoria
J
Equips
Camp
Dia
R/H
B
Sènior Masculí
FASE
2
MIRÓS MAYA
SARROCA BÀSQUET "VETERANS"
Dimarts 19
Març
22:00
B
Sènior Masculí
FASE
2
CHIMO BAIO
AC TRALLERS
Dimarts 19
Març
22:00
B
Sènior Masculí
FASE
2
MAMBA NOCTURNA
OLD STARS
Dijous 21
Març
22:00
F
Infantil Masculí
LLIGA INTERCOMARCAL
14
CFB MARC BARTRA
CLUB FUTBOL GELIDA
Dissabte 23
Març
F
Infantil Masculí
LLIGA INTERCOMARCAL
14
CUBELLES C.F
F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA "A"
Dissabte 23
Març
F
Infantil Masculí
LLIGA INTERCOMARCAL
14
UE AVINYONET
Martinenca, U.E.
Dissabte 23
Març
F
Infantil Masculí
LLIGA INTERCOMARCAL
14
ATH. CUBELLES
F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA "B"
Dissabte 23
Març
F
Benjamí-Aleví Femení
LLIGA INTERCOMARCAL
14
FC NEW LEGENDS "BLAU"
CNF BASE VILANOVA
Dissabte 23
Març
F
Benjamí-Aleví Femení
LLIGA INTERCOMARCAL
14
MAS CATARRO, CF.B.
CE RIUDEBITLLES
Dissabte 23
Març
F
Benjamí-Aleví Femení
LLIGA INTERCOMARCAL
14
AE CANYELLES CF
Descansa
F
Prebenjamí
GRUP A
8
EEM GELIDA
Descansa
F
Prebenjamí
GRUP B
8
CFB MARC BARTRA "B"
Descansa
F
Benjamí-Aleví Femení
LLIGA INTERCOMARCAL
14
FC NEW LEGENDS "FÚCSIA"
CFB MARC BARTRA
Dissabte 23
Març
F
Benjamí-Aleví Femení
LLIGA INTERCOMARCAL
14
F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA
P.JOVE ROQUETES
Dissabte 23
Març
F
Benjamí
LLIGA COMARCAL
14
F.B TORRELLES
ESCOLA MONTAGUT- FEAV
Dissabte 23
Març
F
Benjamí
LLIGA COMARCAL
14
CFB MARC BARTRA "A"
F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA "B"
Dissabte 23
Març
F
Benjamí
LLIGA COMARCAL
14
CE RIUDEBITLLES
SANT SADURNÍ U.E.
Dissabte 23
Març
F
Benjamí
LLIGA COMARCAL
14
CFB MARC BARTRA "B"
F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA "A"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP C
8
RAFECAS INFANTIL "MX"
Descansa
V
Infantil
GRUP A
8
CV VILANOVA "ROIG MX"
Descansa
V
Aleví
GRUP A
8
EEM MONJOS "A"
Descansa
F
Prebenjamí
GRUP A
8
F.B TORRELLES
CF QUINTINENC "VERMELL"
Dissabte 23
Març
F
Prebenjamí
GRUP A
8
CF QUINTINENC "NEGRE"
F.E. ATLÈTIC VILAFRANCA
Dissabte 23
Març
F
Prebenjamí
GRUP A
8
Martinenca, U.E.
Fatima, F.C.
Dissabte 23
Març
F
Prebenjamí
GRUP B
8
UE SUBIRATS "RETIRAT"
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA
Dissabte 23
Març
F
Prebenjamí
GRUP B
8
HORTONENC C.F.
CFB MARC BARTRA "A"
Dissabte 23
Març
F
Prebenjamí
GRUP B
8
PIERA A.E.
EB SANT CUGAT
Dissabte 23
Març
V
Aleví
GRUP B
8
EEM VILOBÍ "BLANC"
Descansa
V
Cadet-Juvenil
GRUP B
8
IES NOU LA GIRADA "FEM"
Descansa
V
Infantil
GRUP C
8
VÒLEI MASQUEFA "MX B"
CV CUBELLES "ROSA FEM"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP C
8
AMPA INTERMUNICIPAL DEL PENEDES "FEM B"
CV VILANOVA "ROSA FEM"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP C
8
IES VILAFRANCA "MX"
EEM SANT QUINTÍ "MX"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP A
8
CE HORTONS "MASC"
AEE INSTITUT CAN PUIG "MX"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP A
8
EB SANT CUGAT "FEM"
EEM MONJOS "FEM"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP A
8
CLUB VOLEIBOL VILAFRANCA "FEM NEGRE"
VÒLEI MASQUEFA "MX A"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP B
8
AMPA INTERMUNICIPAL DEL PENEDES "FEM A"
AEE DOLORS MALLAFRÈ "FEM"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP B
8
CV VILANOVA "LILA FEM"
CLUB VOLEI GELIDA "FEM"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP B
8
AEE PLA DE LES MORERES "FEM"
IES NOU LA GIRADA "FEM"
Dissabte 23
Març
V
Infantil
GRUP B
8
CLUB VOLEIBOL VILAFRANCA "FEM BLANC"
Descansa
V
Aleví
GRUP A
8
EEM MONJOS "C"
CE HORTONS "GROC"
Dissabte 23
Març
V
Aleví
GRUP A
8
EEM MONJOS "B"
CLUB VOLEIBOL VILAFRANCA "NEGRE"
Dissabte 23
Març
V
Aleví
GRUP A
8
CLUB VOLEIBOL VILAFRANCA "VERD"
EB SANT CUGAT
Dissabte 23
Març
V
Aleví
GRUP B
8
EEM MONJOS "D"
CV VILANOVA "ROIG"
Dissabte 23
Març
V
Aleví
GRUP B
8
EEM SANT MARTI "NEGRE"
EEM SANT MARTI "GROC"
Dissabte 23
Març
V
Aleví
GRUP B
8
EEM SANT MARTI "VERMELL"
CV VILANOVA "ROSA"
Dissabte 23
Març
V
Cadet-Juvenil
GRUP A
8
IES VILAFRANCA "JUV FEM"
EB SANT CUGAT "JUV MX"
Dissabte 23
Març
V
Cadet-Juvenil
GRUP A
8
EEM SANT QUINTÍ "MX"
EB SANT CUGAT "MX"
Dissabte 23
Març
V
Cadet-Juvenil
GRUP A
8
INS MONTGROS "JUV MX"
IES VILAFRANCA "JUV MX"
Dissabte 23
Març
V
Cadet-Juvenil
GRUP A
8
AEE INSTITUT CAN PUIG "FEM"
Descansa
V
Cadet-Juvenil
GRUP B
8
AEE DOLORS MALLAFRÈ "FEM"
VÒLEI MASQUEFA "FEM"
VILANOVA
INS DOLORS MALLAFRÈ
Dissabte 23
Març
1
2
Esport Escolar
Inici
Blog
Contacte
Portal del treballador
Amb el suport de
Col·laboradors
Contacte
938 17 37 36
jespe@jespe.org
Carrer de Moret, 62
08720, Vilafranca del Penedès
Barcelona, Espanya
Veure Mapa
Horaris
dilluns: 9:30–13:30, 15:30–19:00
dimarts: 9:30–13:30, 15:30–19:00
dimecres: 9:30–13:30, 15:30–19:00
dijous: 9:30–13:30, 15:30–19:00
divendres: 9:30–13:30
dissabte: Tancat
diumenge: Tancat
Inici
Blog
Contacte
Portal del treballador
ACTIVITATS
ESPORT ESCOLAR
Futbol 7
Futbol Sala
Bàsquet
Voleibol
Hoquei
Escacs
Cros
Atletisme
Patinatge Artístic
Gimnàstica Artística
Gimnàstica Rítmica
Trobades Prebenjamins
ESPORT SÈNIOR
Consell Esportiu
Vòlei Sènior
Bàsquet Amateur
CONSELL ESPORTIU
Edats i categories
Col·laboradors
Inscripcions i Quotes curs 2023-24
Servei de Tècnics i Monitors
Què fer en cas d'accident?
Concurs cultural
Targeta Verda
Formacions
Borsa de treball
Premsa
Transparència
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers per analitzar i millorar la teva experiència de navegació.
Accepto