Partits del Dilluns 11, Desembre al Diumenge 17, Desembre 2017

Categoria J Equips Camp Dia R/H
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

FS ELS MATATS

NOUDRET ADVOCATS

P2
Dilluns 11
Desembre
4 - 6
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

F.S MANDANGA

PUXINBOL

P3
Dilluns 11
Desembre
3 - 7
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

FORD NICOLAS

SERRALLONGA UNITED

P3
Dilluns 11
Desembre
12 - 2
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

REST. CAL PAU XICH

AC CALOR

P2
Dilluns 11
Desembre
4 - 0
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
5

REST. L'AMAGAT-BÀSQUET PÀNXING

MIROS-MAYA

M.RECASENS
Dilluns 11
Desembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

PIPITA BUSCA ESPOSA

PABELLON PSIKIATRIKO

M.ESPIRALL
Dilluns 11
Desembre
3 - 1
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

EL CÁRTEL FC

FAULOPINYA F.C

M.ESPIRALL
Dilluns 11
Desembre
3 - 3
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

PAELLETA DEL DIUMENGE

FS AVINYONET

P2
Dilluns 11
Desembre
6 - 3
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
6

TIVOLI TEAM

BLUE STARS

GAMBA
Dimarts 12
Desembre
21:00
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
6

A.C TRALLERS

100% NATURAL ENERGY DRINK

GAMBA
Dimarts 12
Desembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

ATL. GARRAFINA

CASAL POPULAR

M.ESPIRALL
Dimarts 12
Desembre
2 - 5
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

LOS HOMBRES DE JOUSIÑO

NEW TEAM

M.ESPIRALL
Dimarts 12
Desembre
3 - 1
B Sènior Masculí
BÀSQUET SÈNIOR
6

SQM TUIXONS

BIRRABÀSQUET

GAMBA
Dimecres 13
Desembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

ASSESSORIA CSD

MACCABÍ DE LEVANTAR

Z.ESPORTIVA.
Dimecres 13
Desembre
22:00
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

ARMSTRONG FC

CAP- RICKY TEAM

Ajo

Descansa

FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

FUTSALA SANT ELIES

ATHLETIC GAMBEIT F.C

Dijous 14
Desembre
21:00
FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

AUTOESCOLA MAGÍ

BASTONERS FC

Dijous 14
Desembre
21:50
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

ATLETICO NACIONAL

F.C LA LIBERTAD

Z.ESPORTIVA
Dijous 14
Desembre
22:30
F Sènior Masculí
FUTBOL-7 SÈNIOR
7

SANT SADURNI FUTBOL -7

GARÇOTS RADIKALS

Ajo

Descansa

FS Sènior Masculí
SALA SÈNIOR
7

VINS I CAVES MONTPICOLIS

LES CABANYES FS

P3
Dijous 14
Desembre
22:40
FS Benjamí
BENJ
5

EEM AVINYONET DEL PENEDÈS

CRISTOFOR MESTRE "B"

Dissabte 16
Desembre
FS Benjamí
BENJ
5

CRISTOFOR MESTRE "A"

EEM FONT-RUBÍ

Dissabte 16
Desembre
FS Benjamí
BENJ
5

ESTALELLA "BLANC"

A.E L'ESQUITX "B"

Dissabte 16
Desembre
FS Benjamí
BENJ
5

ESTALELLA "VERD"

A.E L'ESQUITX "A"

Dissabte 16
Desembre
FS Aleví
OBERTURA
6

VEDRUNA SANT ELIES "B"

VEDRUNA SANT ELIES "A"

Dissabte 16
Desembre
FS Aleví
OBERTURA
6

ESTALELLA

EEM VILOBÍ

Dissabte 16
Desembre
FS Aleví
OBERTURA
6

CRISTOFOR MESTRE

EEM OLÈRDOLA

Dissabte 16
Desembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
6

EEM MEDIONA "VERD"

PAU BOADA Vilabasquet

Dissabte 16
Desembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
6

EEM MEDIONA "BLAU"

SANT RAMON

Dissabte 16
Desembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
6

LA RÀPITA "A"

ESTALELLA

Dissabte 16
Desembre
B Aleví Masculí
- LLIGA
6

UE SUBIRATS

Descansa

B Aleví Masculí
- LLIGA
6

VEDRUNA ST. SADURNÍ

Descansa

B Aleví Masculí
- LLIGA
6

EEM SANT QUINTÍ

Bàsquet La Granada

Dissabte 16
Desembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
5

ESCOLA MONTAGUT

EEM MONJOS

Dissabte 16
Desembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
5

EEM FONT-RUBÍ

EEM SANT MARTI

Dissabte 16
Desembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
5

CRISTOFOR MESTRE "BLANC"

Serveis Mèdics Penedès se Casal Vilafranca

Dissabte 16
Desembre
B Benjamí
TORNEIG OBERTURA
5

MAS I PERERA Vilabasquet

CRISTOFOR MESTRE "VERMELL"

Dissabte 16
Desembre
F Benjamí
LLIGA
6

Mas Catarro, CF.B.

EEM GELIDA

Dissabte 16
Desembre
F Benjamí
LLIGA
6

ESCOLA MONTAGUT

EEM MEDIONA

Dissabte 16
Desembre
F Benjamí
LLIGA
6

EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA

UE SUBIRATS

Dissabte 16
Desembre
F Benjamí
LLIGA
6

EB SANT CUGAT

Escola de Futbol Penedés- Espirall

Dissabte 16
Desembre
F Benjamí
LLIGA
6

Hortonenc, C.F.

Descansa

V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
6

OPTICALIA CV VILANOVA

AE INS ANDREU NIN

Dissabte 16
Desembre
V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
6

AEE INTER ST. SADURNÍ "INTER"

EB SANT CUGAT "MX"

Dissabte 16
Desembre
V Juvenil Femení
JUVENIL- LLIGA
6

EEM GELIDA

Descansa

V Aleví Femení
LLIGA
6

EEM MONJOS "A"

C.V VILAFRANCA

Dissabte 16
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
6

LA RÀPITA

ESTALELLA "BLANC"

Dissabte 16
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
6

EB SANT CUGAT

ESTALELLA "VERD"

Dissabte 16
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
6

IGUALADA VC

EEM SANT MARTI "NEGRE"

Dissabte 16
Desembre
V Aleví Femení
LLIGA
6

EEM MONJOS "B"

EEM SANT MARTI "VERMELL"

Dissabte 16
Desembre
AjoPartit Ajornat [2]

Partits i Resultats

Dades de l'entitat

Accés Usuari

Amb el suport de