BENJAMÍ -LLIGA

Jornada 1( 05-11-2016 )
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC EEM VILOBÍ 05-11-2016 12-4
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 05-11-2016 4-12
A.E L'ESQUITX "A"A.E L'ESQUITX A EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 05-11-2016 9-7
A.E L'ESQUITX "B"A.E L'ESQUITX B EEM FONT-RUBÍ 05-11-2016 12-4
CRISTOFOR MESTRE "A" Descansa 05-11-2016
Jornada 2( 12-11-2016 )
EEM VILOBÍ CRISTOFOR MESTRE "A" 12-11-2016 12-4
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 12-11-2016 10-6
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 12-11-2016 8-8
EEM FONT-RUBÍ A.E L'ESQUITX AA.E L'ESQUITX "A" 12-11-2016 4-12
Descansa A.E L'ESQUITX BA.E L'ESQUITX "B" 12-11-2016
Jornada 3( 19-11-2016 )
EEM VILOBÍ VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 19-11-2016 5-11
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 19-11-2016 10-6
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD EEM FONT-RUBÍ 19-11-2016 5-11
A.E L'ESQUITX "A"A.E L'ESQUITX A Descansa 19-11-2016
CRISTOFOR MESTRE "A" A.E L'ESQUITX BA.E L'ESQUITX "B" 19-11-2016 11-5
Jornada 4( 26-11-2016 )
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES CRISTOFOR MESTRE "A" 26-11-2016 11-5
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS EEM VILOBÍ 26-11-2016 7-9
EEM FONT-RUBÍ ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 26-11-2016 5-11
Descansa ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 26-11-2016
A.E L'ESQUITX "B"A.E L'ESQUITX B A.E L'ESQUITX AA.E L'ESQUITX "A" 26-11-2016 4-12
Jornada 5( 03-12-2016 )
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 03-12-2016 9-7
EEM VILOBÍ EEM FONT-RUBÍ 03-12-2016 12-4
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC Descansa 03-12-2016
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD A.E L'ESQUITX BA.E L'ESQUITX "B" 03-12-2016 4-12
CRISTOFOR MESTRE "A" A.E L'ESQUITX AA.E L'ESQUITX "A" 03-12-2016 5-11
Jornada 6( 17-12-2016 )
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS CRISTOFOR MESTRE "A" 17-12-2016 8-8
EEM FONT-RUBÍ VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 17-12-2016 4-12
Descansa EEM VILOBÍ 17-12-2016
A.E L'ESQUITX "B"A.E L'ESQUITX B ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 17-12-2016 10-6
A.E L'ESQUITX "A"A.E L'ESQUITX A ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 17-12-2016 12-4
Jornada 7( 14-01-2017 )
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS EEM FONT-RUBÍ 14-01-2017 10-6
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES Descansa 14-01-2017
EEM VILOBÍ A.E L'ESQUITX BA.E L'ESQUITX "B" 14-01-2017 11-5
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC A.E L'ESQUITX AA.E L'ESQUITX "A" 14-01-2017 4-12
CRISTOFOR MESTRE "A" ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 14-01-2017 12-4
Jornada 8( 21-01-2017 )
CRISTOFOR MESTRE "A" EEM FONT-RUBÍ 21-01-2017 8-8
Descansa EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 21-01-2017
A.E L'ESQUITX "B"A.E L'ESQUITX B VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 21-01-2017 4-12
A.E L'ESQUITX "A"A.E L'ESQUITX A EEM VILOBÍ 21-01-2017 9-7
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 21-01-2017 6-10
Jornada 9( 04-02-2017 )
EEM FONT-RUBÍ Descansa 04-02-2017
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS A.E L'ESQUITX BA.E L'ESQUITX "B" 04-02-2017 9-7
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES A.E L'ESQUITX AA.E L'ESQUITX "A" 04-02-2017 7-9
EEM VILOBÍ ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 04-02-2017 12-4
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC CRISTOFOR MESTRE "A" 04-02-2017 10-6