BENJAMÍ- COPA PRIMAVERA

Jornada 1( 27-02-2016 )
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS CRISTOFOR MESTRE "A" 27-02-2016 4-12
EEM OLÈRDOLA CRISTOFOR MESTRE "B" 27-02-2016 8-8
EEM VILOBÍ VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 27-02-2016 7-9
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC VEDRUNA SANT ELIES BVEDRUNA SANT ELIES "B" 27-02-2016 5-11
Descansa ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 27-02-2016
Jornada 2( 05-03-2016 )
CRISTOFOR MESTRE "A" Descansa 05-03-2016
CRISTOFOR MESTRE "B" EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 05-03-2016 12-4
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES EEM OLÈRDOLA 05-03-2016 10-6
VEDRUNA SANT ELIES "B"VEDRUNA SANT ELIES B EEM VILOBÍ 05-03-2016 10-6
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 05-03-2016 12-4
Jornada 3( 12-03-2016 )
CRISTOFOR MESTRE "A" CRISTOFOR MESTRE "B" 12-03-2016 12-4
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 12-03-2016 5-11
EEM OLÈRDOLA VEDRUNA SANT ELIES BVEDRUNA SANT ELIES "B" 12-03-2016 6-10
EEM VILOBÍ ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 12-03-2016 7-9
Descansa ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 12-03-2016
Jornada 4( 19-03-2016 )
CRISTOFOR MESTRE "B" Descansa 19-03-2016
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES CRISTOFOR MESTRE "A" 19-03-2016 7-9
VEDRUNA SANT ELIES "B"VEDRUNA SANT ELIES B EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 19-03-2016 11-5
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD EEM OLÈRDOLA 19-03-2016 12-4
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC EEM VILOBÍ 19-03-2016 4-12
Jornada 5( 02-04-2016 )
CRISTOFOR MESTRE "B" VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 02-04-2016 8-6
CRISTOFOR MESTRE "A" VEDRUNA SANT ELIES BVEDRUNA SANT ELIES "B" 02-04-2016 10-6
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 02-04-2016 4-12
EEM OLÈRDOLA ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 02-04-2016 6-10
Descansa EEM VILOBÍ 02-04-2016
Jornada 6( 09-04-2016 )
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES Descansa 09-04-2016
VEDRUNA SANT ELIES "B"VEDRUNA SANT ELIES B CRISTOFOR MESTRE "B" 09-04-2016 9-7
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD CRISTOFOR MESTRE "A" 09-04-2016 12-4
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 09-04-2016 12-4
EEM VILOBÍ EEM OLÈRDOLA 09-04-2016 12-4
Jornada 7( 16-04-2016 )
VEDRUNA SANT ELIES "B"VEDRUNA SANT ELIES B ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 16-04-2016 6-10
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 16-04-2016 12-4
CRISTOFOR MESTRE "B" EEM VILOBÍ 16-04-2016 8-8
CRISTOFOR MESTRE "A" EEM OLÈRDOLA 16-04-2016 8-8
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS Descansa 16-04-2016
Jornada 8( 07-05-2016 )
Descansa VEDRUNA SANT ELIES BVEDRUNA SANT ELIES "B" 07-05-2016
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 07-05-2016 6-10
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC CRISTOFOR MESTRE "B" 07-05-2016 7-9
EEM VILOBÍ CRISTOFOR MESTRE "A" 07-05-2016 8-8
EEM OLÈRDOLA EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 07-05-2016 9-7
Jornada 9( 14-05-2016 )
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES VEDRUNA SANT ELIES BVEDRUNA SANT ELIES "B" 14-05-2016 8-8
CRISTOFOR MESTRE "B" ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 14-05-2016 4-12
CRISTOFOR MESTRE "A" ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 14-05-2016 10-6
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS EEM VILOBÍ 14-05-2016 4-12
Descansa EEM OLÈRDOLA 14-05-2016