BENJAMÍ- COPA PRIMAVERA

Jornada 1( 11-03-2017 )
EEM VILOBÍ ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 11-03-2017 12-4
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 11-03-2017 11-5
CRISTOFOR MESTRE "A" EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 11-03-2017 7-9
Jornada 2( 18-03-2017 )
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC CRISTOFOR MESTRE "A" 18-03-2017 9-7
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD EEM VILOBÍ 18-03-2017 6-10
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 18-03-2017 5-11
Jornada 3( 25-03-2017 )
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 25-03-2017 12-4
EEM VILOBÍ EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 25-03-2017 11-5
CRISTOFOR MESTRE "A" VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 25-03-2017 7-9
Jornada 4( 01-04-2017 )
CRISTOFOR MESTRE "A" ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 01-04-2017 9-7
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 01-04-2017 7-9
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES EEM VILOBÍ 01-04-2017 11-5
Jornada 5( 08-04-2017 )
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 08-04-2017 5-11
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 08-04-2017 8-8
EEM VILOBÍ CRISTOFOR MESTRE "A" 08-04-2017 10-6
Jornada 6( 22-04-2017 )
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC EEM VILOBÍ 22-04-2017 7-9
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 22-04-2017 4-12
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS CRISTOFOR MESTRE "A" 22-04-2017 6-10
Jornada 7( 29-04-2017 )
CRISTOFOR MESTRE "A" ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 29-04-2017 5-11
EEM VILOBÍ ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 29-04-2017 12-4
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 29-04-2017 12-4
Jornada 8( 06-05-2017 )
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 06-05-2017 4-12
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS EEM VILOBÍ 06-05-2017 6-10
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES CRISTOFOR MESTRE "A" 06-05-2017 8-8
Jornada 9( 13-05-2017 )
ESTALELLA "VERD"ESTALELLA VERD CRISTOFOR MESTRE "A" 13-05-2017 4-12
ESTALELLA "BLANC"ESTALELLA BLANC EEM AVINYONET DEL PENEDÈS 13-05-2017 9-7
EEM VILOBÍ VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES 13-05-2017 8-8
Jornada 10( 20-05-2017 )
EEM AVINYONET DEL PENEDÈS ESTALELLA VERDESTALELLA "VERD" 20-05-2017 12-4
VEDRUNA SANT ELIESVEDRUNA SANT ELIES ESTALELLA BLANCESTALELLA "BLANC" 20-05-2017 10-6
CRISTOFOR MESTRE "A" EEM VILOBÍ 20-05-2017 6-10